Maryensztadt Kobiecy Styl Rye IPA
Maryensztadt Kobiecy Styl Rye IPA
Maryensztadt Kobiecy Styl Rye IPA
% alk. 5.5
5905669542494addbarcode

Lubię różne piwa, w tym bardzo ekstremalne, ale najczęściej sięgam właśnie po takie: wytrawne, pijalne i z potężnym uderzeniem pięknych aromatów pochodzących z chmielu. Dzięki dodatkowi żyta IPA staje się gładsza i sprawia wrażenie bardziej aksamitnej. Nazywam takie piwa niezobowiązującymi, bo można przyjemnie spędzić przy nich cały wieczór w pubie ze znajomymi czy w domu, oglądając seriale true crime.

Iga Burniewicz piwną rewolucję w Polsce obserwuje od samego początku, ale blog Żaba w Piwie założyła dopiero w 2015r. Od prawie trzech lat razem z mężem Marcinem Masonem Chmielarzem współprowadzi piwny kanał Kociokwik Tv na youtube.

Piwo pasteryzowane i niefiltrowane.
Składniki: woda, słód jęczmienny, słód żytni, chmiel (cashmere, ella, bru-1), drożdże.

Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu.
Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.
Dodał: jamiecope - 2022-05-19 17:25:55

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-05-13 00:42:25
Wygląd: barwa bursztynowa, zmętnione, ładna piana, ok lacing
Zapach: piję ze szkła z zestawu, które jest wybitnie niesensoryczne, tu czuję banany jakby to był roggen i kwiaty, może trochę zieleniną, z butelki wali dodatkowo cebulą i skarpetą (zgniła mandarynka/skarpeta), kandyzowane owoce (landrynki owocowe), ananas w zalewie cukrowej z puszki, korzenność - niestety to co opisuję to głównie aromat z butelki, ze szkła czuć niewiele, bo jest on homeopatyczny, może po ociepleniu wychodzi lekki earl grey
Smak: Nie wiem jaki tu był ekstrakt, ale niewielki, góra 12 (zakładając zdolności polskiego krafciiku), piwo ewidentnie wodniste i wytrawne i nawet żyto chcąc oszukiwać, to nie bardzo ma jak. Uczciwiej było by je nazwać APA a nawet sesyjna APA. Lekka goryczka, lekko zalegająca. Nachmielenie symboliczne, piwo jest ze stycznia, więc nie takie znów stare. Nie znam Elle, ale Cashmere potrafił robić robotę w dipkach, tipkach, Bru-1 z jego rzekomą ananasowością jest mocno przereklamowany, jednak ktoś zadał sobie trud, by wybrać 3 rzadkie chmiele, by dodać je po łyżeczce na kadź, ale pal licho nachmielenie, żeby tu chociaż piwo bazowe było dobre, ale jest tak nieułożone, nijakie, wodniste, zbożowe, lekko mdłe. Gdzie w tym piwie był patent na kobiecy styl? Piwo w tym stylu ma być nijakie i mdłe?
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 7 )
awatar
Novy80
starstarstarstarstar

2022-04-16 23:42:01
Po otwarciu ładny zapach zbożowy się uniósł. Po nalaniu to kolor inny taka multiwitamina ale mniej pomarańczowa bardzieej brązowa z wysoką pianą się trzymającą i zostawiająca lasing. W smaku czuć gładkość ale zaraz kontruje goryczka. Takich chmieli mało próbowałem i czuć różnicę. Miła odmiana. Fajny wieczór
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.