Maryensztadt Hoptime White IPA
Maryensztadt Hoptime White IPA
Maryensztadt Hoptime White IPA
% alk. 6.5
Blg 16.0
5905669542838addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Maryensztadt.
Piwo w stylu Whitet IPA.
Dodał: Barcelonismo - 2018-08-10 07:54:24

oceny Oceny

Użytkownicy 6,56 / ilość: 9
Goście 7 / ilość: 2
średnia6,64 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-03-29 21:33:47
Miedziane, mętne. Ogromna, nieprzeciętnie wysoką pianą zwiastuje przesycenie piwa gazem. Aromat specyficzny, drożdżowy ale z nutami mydlanymi (?), cytrusowymi. W smaku goryczka nie jest wysoka, nuty herbaciane, karmelowe, ziołowe. Ogólnie piwo wydaje się ciężkie w smaku i nie jest super pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2020-03-09 19:05:05
Zachęcony promocyjną ceną, 4 zł zamiast jakichś 9 zł, włożyłem dwie puszki do wózka w markecie (data do sierpnia bodaj). Jednak nie dane mi wypić, ponieważ jedna z puszek eksplodowała na taśmie podczas wykładania przed kasą, drugą więc, mocno wybrzuszoną, odstawiłem. Rozumiem, że niszowe piwa czasem są przegazowane, ale w przypadku puszkowej wersji to zbyt wielkie niedopatrzenie, szczególnie że puszka w cfarcie nie jest tak mocna jak w piwach przemysłowych.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-01-07 19:57:27
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około półtora centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty owocowe oraz cytrusowe, karmelowe i zbożowe klimaty, ponadto subtelne herbaciane wonie, czuć wpływ limonki kafir, podbudowa słodowa. W smaku herbaciane aromaty i limonkowe wonie uwydatniają się jeszcze bardziej, goździki wraz z przyprawami, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, nienajgorsza kontra kwaskowa, żywica oraz karmel nadal obecne, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Maryensztadt, etykieta w zielonej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 31.10.2019. Aromatyczna White IPA od browaru że zwolenia. Jest tutaj zarówno żywica czy cytrusy, ale również przyprawy, belgijska fenolowość , biszkopty oraz herbata . Udany przedstawiciel stylu zasługujący minimum na mocne 7 i tyle właśnie daję.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.