Mariestads 3,5%
Mariestads 3,5%
Mariestads 3,5%
% alk. 3.5
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez szwedzki browar Spendrups Bryggeri AB, z miasta Varby. Jasne, pasteryzowane piwo, warzone z najlepszych składników od ponad stu lat w naszym browarze. W piwie tym zostało znakomite połączone słodowe bogactwo z przyjemną, chmielową goryczką. Wiedza i doświadczenie naszych piwowarów nie poszło na marne, od dawna Mariestads jest jednym z najczęściej kupowanych piw w Szwecji. Notka podpisana przez piwowara Richarda Bengtssona.

Skład bez konkretnych informacji: woda, słód jęczmienny, chmiel.

Posiada barwę jaśniejszego złota, która jest idealnie klarowna. Piana w kolorze białym, po nalaniu tworzy się centymetrowa warstwa. Składa się głównie z średnich pęcherzyków. Szybko opada do wysepek ze skromnym pierścieniem wokół szkła, który zostawia umiarkowanie grube i trwałe ślady na ściankach. Aromat średnio-intensywny, klasyczny słód o umiarkowanym natężeniu, plus wyczuwalna delikatna słodycz. W smaku również bez większego zaskoczenia, wyraźne akcenty słodowe z przyjemną słodyczą. Zwieńczeniem smaku jest łagodna chmielowa goryczka. Nasycenie średnie, w stronę niższego.
Dodał: Stacher93 - 2014-10-01 14:41:46

oceny Oceny

Użytkownicy 5,86 / ilość: 7
Goście 5,5 / ilość: 2
średnia5,78 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Rob_Rock
starstarstarstarstar

2018-10-27 08:43:11
Piwo dość delikatne, raczej na letnie popołudnia. Ładna i estetycznie zaprojektowana kontretykieta - widok zakładów browaru Bryggeri.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-09-22 12:52:21
Drugie piwo ze Szwecji, które przyniósł na degustację Kamil_93.Zdecydowanie lepsze od Norrlands Guild.Ładna, rzucająca się w oczy butelka.Miałem spory kłopot aby znaleźć coś więcej na temat tego piwa w necie.Browar nie ma go nawet w liście produktów na swojej stronie.Patrząc na woltaż, piwo było nawet treściwe i dobrze smakowało.Klasycznie słodowe z minimalną goryczką.Z pewnością nie zapadnie na dłużej w pamięci, jednak oceniam je pozytywnie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2014-10-03 19:08:04
Nie piłem, ale butelka i etykieta REWELACJA!
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.