Zostań patronem na
Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
% alk. 4.0
IBU 47
5902705002172addbarcode


Piwo uwarzone przez Browar Jabłonowo.

Lekkie, letnie, zielne, szlachetne piwko! Browar Jabłonowo, wyspecjalizowany w produkcji piw mocnych tym razem zrywa z tradycją. W linii Manufaktury Piwnej uwarzyliśmy jedno z najszlachetniejszych piw w naszej palecie. Produkowane z najlepszych surowców: tylko specjalne słody, amerykańskie chmiele, specjalne drożdże oraz nasza autorska mieszanka aromatycznych ziół, plus niewielka ilość drożdży w każdej butelce dały efekt wprost oszałamiający! To piwo można pić hektolitrami, delektować się smakiem i nie skończyć z bólem głowy następnego dnia.

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słody jęczmienne (pale ale, melanoidynowy), słód pszeniczny, chmiele (Cascade, Marynka, Celeja, Equinox), przyprawy ziołowe (0,05%)
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: Piwosz92 - 2018-08-05 11:50:20

oceny Oceny

Użytkownicy 6,43 / ilość: 7
Goście 6 / ilość: 1
średnia 6,38/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lukas85
starstarstarstarstar

2018-11-22 19:52:28
W zapachu czuć nuty ziołowo-chmielowe, ale gdzieś tam niestety przebijał się diacetyl, może nie jakoś natrętnie, ale jednak. W smaku niezłe, ale bez zachwytów, ziołowo-chmielowa goryczka na poziomie średnim, do tego odpowiednia podbudowa słodowa. Na plus ładna i długo utrzymująca się piana, kolor ciemno żółty/miodowy. 7- za smak.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar

2018-10-29 21:33:51
Takie sobie. Slodowo chmielowo ziołowe.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-10-15 18:21:40
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, stosunkowo mocno zmętnione, nie do końca przejrzyste i klarowne. W zapachu faktycznie wyczuwalne nuty ziołowe, chmielowe oraz kwiatowe aromaty, podbudowa słodowa. W smaku przede wszystkim słodowe, dodatek ziół występuje na końcach kubków smakowych, na granicy autosugestii, goryczka lekko zalegająca o profilu faktycznie ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, sporo karmelowych klimatów, landrynkowe posmaki, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Jabłonowo, etykieta elegancko wykonana graficznie. Warka 24.02.2019. Nie podzielam entuzjazmu poprzedników. Delikatne chmielowe piwo o subtelnym ziołowym profilu. Może nie jest wadliwe, ale zachwycać też nie ma się czym. Jak na Jabłonowo jest to solidny wyrób, taki na 6 lecz niestety nie więcej.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2018-10-10 22:24:44
Barwa Ciemno Pomarańczowa Lekko Zamglone.

Aromat Intensywny Drożdżowy Chmielowo-Ziołowy Przyprawowy Całkiem Przyjemny.

W Smaku Pełne Treściwe Lekko Słodowe Owocowe Dominują Ziołowe i Przyprawowe Akcenty Na Podniebieniu Goryczka Niska Wysycenie Niskie w Kierunku Średniego.

Ciekawe Piwo Od Manufaktury z Jabłonowa Warte Spróbowania.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010