zamknij Zostań patronem na patronite
Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
% alk. 4.0
IBU 47
5902705002172addbarcode


Piwo uwarzone przez Browar Jabłonowo.

Lekkie, letnie, zielne, szlachetne piwko! Browar Jabłonowo, wyspecjalizowany w produkcji piw mocnych tym razem zrywa z tradycją. W linii Manufaktury Piwnej uwarzyliśmy jedno z najszlachetniejszych piw w naszej palecie. Produkowane z najlepszych surowców: tylko specjalne słody, amerykańskie chmiele, specjalne drożdże oraz nasza autorska mieszanka aromatycznych ziół, plus niewielka ilość drożdży w każdej butelce dały efekt wprost oszałamiający! To piwo można pić hektolitrami, delektować się smakiem i nie skończyć z bólem głowy następnego dnia.

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słody jęczmienne (pale ale, melanoidynowy), słód pszeniczny, chmiele (Cascade, Marynka, Celeja, Equinox), przyprawy ziołowe (0,05%)
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: Piwosz92 - 2018-08-05 11:50:20

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 8
Goście 4,75 / ilość: 4
średnia 5,58/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-12-23 22:02:59
Wygląd: kolor bursztynowy, spore zmętnienie, piana na centymetr
Zapach: pachnie rzeczywiście jak szafka z przyprawami, do tego dochodzą cytrusy ocierające się o kwas izowalerianowy, stary susz, czy tak pachnie ta mieszanka chmielu z ziołami?
Smak: kompletna pustka z delikatną ziołowością i chmielowością, czuć lekką goryczkę, ale z drugiej strony to piwo smakuje jak woda z kranu, jakby nachmielić wodę to pewnie niewielki poziom IBU już byłoby czuć, patrzę na etę, 47 IBU, no nie, tyle to nie ma, ale też nie ma to znaczenia, bo piwo nadaje się tylko do zlewu. Dramat.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 5 )
awatar
lukas85
starstarstarstarstar

2018-11-22 19:52:28
W zapachu czuć nuty ziołowo-chmielowe, ale gdzieś tam niestety przebijał się diacetyl, może nie jakoś natrętnie, ale jednak. W smaku niezłe, ale bez zachwytów, ziołowo-chmielowa goryczka na poziomie średnim, do tego odpowiednia podbudowa słodowa. Na plus ładna i długo utrzymująca się piana, kolor ciemno żółty / miodowy. 7- za smak.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar

2018-10-29 21:33:51
Takie sobie. Slodowo chmielowo ziołowe.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-10-15 18:21:40
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, stosunkowo mocno zmętnione, nie do końca przejrzyste i klarowne. W zapachu faktycznie wyczuwalne nuty ziołowe, chmielowe oraz kwiatowe aromaty, podbudowa słodowa. W smaku przede wszystkim słodowe, dodatek ziół występuje na końcach kubków smakowych, na granicy autosugestii, goryczka lekko zalegająca o profilu faktycznie ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, sporo karmelowych klimatów, landrynkowe posmaki, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Jabłonowo, etykieta elegancko wykonana graficznie. Warka 24.02.2019. Nie podzielam entuzjazmu poprzedników. Delikatne chmielowe piwo o subtelnym ziołowym profilu. Może nie jest wadliwe, ale zachwycać też nie ma się czym. Jak na Jabłonowo jest to solidny wyrób, taki na 6 lecz niestety nie więcej.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010