Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
Manufaktura Piwna Zielny Hoppy Ale
% alk. 4.0
IBU 47
5902705002172addbarcode
ulubione: 4

Piwo uwarzone przez Browar Jabłonowo.

Lekkie, letnie, zielne, szlachetne piwko! Browar Jabłonowo, wyspecjalizowany w produkcji piw mocnych tym razem zrywa z tradycją. W linii Manufaktury Piwnej uwarzyliśmy jedno z najszlachetniejszych piw w naszej palecie. Produkowane z najlepszych surowców: tylko specjalne słody, amerykańskie chmiele, specjalne drożdże oraz nasza autorska mieszanka aromatycznych ziół, plus niewielka ilość drożdży w każdej butelce dały efekt wprost oszałamiający! To piwo można pić hektolitrami, delektować się smakiem i nie skończyć z bólem głowy następnego dnia.

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słody jęczmienne (pale ale, melanoidynowy), słód pszeniczny, chmiele (Cascade, Marynka, Celeja, Equinox), przyprawy ziołowe (0,05%)
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2018-08-05 11:50:20

oceny Oceny

Użytkownicy 5,76 / ilość: 49
Goście 4,75 / ilość: 4
średnia5,68 / ilość: 53

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2019-10-17 22:55:20
Całkiem niezłe piwo za dobrą cenę Mam tylko jedną wątpliwość co do stosowanego chmielów amerykańskich w kontekście wykrytych niedawno zawartościom rakotwórczego glifosatu w amerykańskich piwach. Czy ktoś może napisać coś w tym temacie ?
awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2019-10-09 00:10:30
Faktycznie lekkie piwo. Delikatna piana. W smaku chmiel, trochę ziół, słodycz od słodów. Może się podobać, bo jest mocno pijalne. Całość w firmowej butelce.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Amciakpiwosz
starstarstarstarstar

2019-09-30 19:45:50
grono ekspertów oceniło niemal jednogłośnie na 5 na zachętę, domowe ręcznie wyrabiane masło z mleka prosto od krowy wypasanej na zielonych łąkach i pastwiskach edenu koło szosy (S7) natomiast smak d**y nie urywa, typowa maślanka na niedzielny obiad u mamusi. Jako któreś z kolei tak, za mało %. Jest dużo ale mimo że dziś nie pale. Koło pszenicy to nawet nie leżało. Polecam, pawciamciaki i reszta specjalistów anonimowych alkoholików i weekendowego spożywania trunków. ELo
awatar
tleix
starstarstarstarstar

2019-09-29 11:17:47
Barwa, aromat z butelki, piana - co z tego że są jakieś. Pierwszy łyk i ... masłomasłomasło ... Smak to podstawa, reszta, fajnie jak współgra a nie maskuje ewidentną wtopę. Marnotrawstwo wody i materii i energii!
1. zmogłem tłumacząc że tak musi być. 2. poszło w zlew!
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.