Manufaktura Piwna Trzy Zboża
Manufaktura Piwna Trzy Zboża
Manufaktura Piwna Trzy Zboża
% alk. 5.6
brak koduaddbarcode
ulubione: 18

Najnowszy produkt z Manufaktury Piwa w Jabłonowie. Jak sama nazwa wskazuje piwo uwarzone ze słodów trzech zbóż: jęczmiennego i pszenicznego oraz żyta. Posiada mocno słodowy zapach z przewagą jęczmienia. W smaku też dominuje słód jęczmienny z delikatnymi nutami pszenicy i żyta. Piwo jest dość treściwe i posiada przyjemną goryczkę. Wizualnie piwo prezentuję się bardzo zachęcająco: kolor ciemnego bursztynu i wysoka, gęsta, drobnoziarnista piana, która utrzymuje się do końca degustacji.
Dodał: admin - 2011-06-29 09:23:46

oceny Oceny

Użytkownicy 7,38 / ilość: 81
Goście 8,02 / ilość: 51
średnia7,63 / ilość: 132

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
opons91
starstarstarstarstar

2015-01-16 23:33:48
Nie za bardzo wiem jak to się stało ale piwo przestało mi miesiąc poza termin ważności, jakoś o nim zapomniałem ale uważam, że nic w tym czasie nie straciło.
Barwę ma ciemnego bursztynu, mętne. Piana niezbyt obfita ma kremowy kolor. W zapachu przyjemny słód, wyczuwam też lekkie miodowe i jałowcowe nuty. W smaku bez wątpienia dominuje słód jęczmienny. Goryczka raczej niska i minimalnie wyczuwalny alkohol.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
cycu_jeden
starstarstarstarstar

2014-09-26 20:00:32
Barwa herbaciana, lekko mętne. Piana biała, niziutka, szybko opadająca do ładnego kożuszka. Aromat bez zarzutu, wyraźnie czuć trzy rodzaje słodu. W smaku podobnie, z tym że słód pszeniczny jest w moim przekonaniu dość słabo wyczuwalny, lekka goryczka. Słabo wyczuwalny jest również alkohol, wysycenie natomiast odpowiednie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2014-06-05 01:20:55
Interesujące piwo o ciekawym posmaku, na pewno nie można o nim powiedzieć \"typowe\". Trzy zboża w ciekawy sposób wpływają na smak tego piwa nadając mu niepowtarzalny charakter
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Rovaty
starstarstarstarstar

2014-04-07 20:59:50
Bardzo ładna, drobno pęcherzykowa piana, dobrze oblepia szkło, po czasie drobne pęcherzyki przekształcają się w nieco większe. Barwa jasno złota, klarowne. W aromacie słód oraz trochę chlebowości. W smaku mocno wyczuwalny słód, nuty chlebowe oraz całkiem przyjemna goryczka. Całkiem przyjemne piwko.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.