Manufaktura Piwna Piwo na Miodzie z Maliną
Manufaktura Piwna Piwo na Miodzie z Maliną
Manufaktura Piwna Piwo na Miodzie z Maliną

Uwarzone przez Manufakturę Piwną Browaru Jabłonowo.
Znawcy cenią Manufakturę Piwną za kultywowanie tradycyjnej sztuki piwowarskiej. Z pasją tworzymy unikalne piwa, a także przywracamy do życia starodawne receptury - arcydzieła smaku pochodzące z najsłynniejszych krain piwnych. Szlachetne. Znakomite. Jak to Piwo Na Miodzie z Maliną. Idealne połączenie dobrze uwarzonego piwa, miodu i owoców. Odświeżające latem, rozgrzewające zimą.
Piwo pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, miód (3,4%), skoncentrowany sok owocowy (1,4%), aromaty, maliny (0,02%), chmiel, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, drożdże browarnicze.
Dodał: Barcelonismo - 2019-04-30 11:35:53

oceny Oceny

Użytkownicy 6,11 / ilość: 9
Goście 6 / ilość: 1
średnia 6,1/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-07-19 17:56:47
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, z różowym odcieniem, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza różowa nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty malinowe połączone z miodowymi klimatami, mało piwnych akcentów, lekka podbudowa słodowa. W smaku bardziej wyczuwalna malina, miód jedynie na finiszu, jest dość słodko, brak goryczki podobnie jak większej kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Jabłonowo, etykieta graficznie nawiązująca do zawartości, w miarę, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 22.12.2019. Nie ma podjazdu do wersji na miodzie gryczanym. Słodki malinowy, lager z subtelnym miodowym finiszem, nic specjalnego. Jabłonowo stać na więcej, tym razem ode mnie 5 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2019-04-26 22:04:42
Aromat zdecydowanie malinowy , taki trochę a`la lizak Chupa Chups
z maliną (o ile takie jest). W smaku słodkawo, malinowo ale oczywiście już miodowo. Słodycz nie męczy, dość przyjemny w odbiorze lager bez jakichś fajerwerków ale i bez wad.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010