Manufaktura Piwna Miedziane
Manufaktura Piwna Miedziane
Manufaktura Piwna Miedziane
% alk. 5.2
Blg 13.6
brak koduaddbarcode
ulubione: 4
cena: 4,99 zł

Warzone przez Manufakturę Piwną Browaru Jabłonowo, z miejscowości Jabłonowo należącej do gminy Wólka Kosowska, z województwa mazowieckiego. Browar ten istnieje od roku 1992. Znany jest z tanich, często słabych jakościowo piw budżetowych, warzonych często dla sieci marketów/dyskontów. Browar ten jednak ma też serię gatunkowych piw oznaczanych jako produkty Manufaktury Piwnej Browaru Jabłonowo. Pierwotnie to piwo długo gościło na rynku jako Altbier. W ostatnim czasie nazwa została zmieniona na Miedziane. Znawcy cenią Manufakturę Piwną za kultywowanie tradycyjnej sztuki piwowarskiej. Z pasją tworzymy unikalne piwa, a także przywracamy do życia starodawne receptury - arcydzieła smaku pochodzące z najsłynniejszych krain piwnych. Szlachetne. Znakomite. Jak to Miedziane. Miedziane to dojrzałe, ciemne piwo typu Altbier. Stara dobra szkoła górnej fermentacji. Bursztynem cieszy oko. Szczodrze chmielone raduje smak. Uważnie pasteryzowane. Uwarzone według receptury piwowara domowego Marcina Chmielarza. Pochodzenie Gatunku: Miedziane dziedziczy najlepsze cechy starodawnych piw typu Altbier z z Düsseldorfu. Foodparing: Przyda smaku golonce, kiełbasie, wątróbce a nawet pieczonemu kurczakowi. Skład: woda, słody jęczmienne, chmiel. Polecana temperatura serwowania - 9°C. Na kontrze widnieje też informacja: Manufaktura Piwna restauruje największe arcydzieła sztuki! Nie tylko piwowarskiej - www.facebook.com/SztukaPiwowarska. Piwo pojawiło się na rynku pod koniec maja 2015 roku.,
Dodał: Shinodin - 2015-10-25 18:15:37

oceny Oceny

Użytkownicy 6,62 / ilość: 29
Goście 5,8 / ilość: 15
średnia6,34 / ilość: 44

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2016-07-09 12:51:03
Jak na jablonowskie piwo to nawet pijalne , ale trzeba lubic takie \" niechmielowe \"smaki , jedno wypiłem ale drugiego chyba bym nie dał rady
awatar
tleix
starstarstarstarstar

2016-06-12 11:34:55
Oczekiwania pokryły się z doznaniami. Spodziewałem się po tym piwie zarówno doznań wizualnych - kolor jak i smakowo-zapachowych - słodko-goryczkowy. Gorycz bardzo stonowana, najsłabsza - warstwa zapachowa, ledwo wyczuwalna chmielowość ale rekompensuje to przyjemna i łagodna goryczka na języku.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2016-02-01 00:11:03
Poprawny Altbier na srednim poziomie ani wybitny ani tez kiepski :)
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2015-12-07 13:43:12
Druga próba w ciągu dziecięciu dni do tego piwa i tym razem ogromne rozczarowanie - w smaku innej partii dominuje kwas. Szkoda, że coraz częściej chwalona Manufaktura Piwna pozwala sobie na brak w kontroli jakości gotowego wyrobu. Nie podam numeru wadliwej partii, bo wziąłem łyk od znajomego w lokalu. I dodam, że poleciłem jemu to piwo zamiast Kujawskiego od Krajana. I się zbłaźniłem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
3 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.