Manufaktura Piwna Malinowe Love
Manufaktura Piwna Malinowe Love
Manufaktura Piwna Malinowe Love
% alk. 4.3
5902705002011addbarcode
ulubione: 1

Witbier. Do tradycyjnego, lekko doprawionego ziołami, pszenicznego piwa zwanego piwem białym nagle wpadła malina. Co to była za radość! I przyjemność pod flagą biało-malinową.
Skład:woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny,pszenica, cukier, koncentrat owocowy, owies, skórka pomarańczy gorzkiej, aromat naturalny, chmiel, kolendra, rumianek, drożdże.
Komentarz: Dojrzałem piwo na półce w biedronce i wziąłem w ręce. Po opisie jaki to gatunek nie spodziewałem sie mocnej pozycji. . . lecz piwo zaskoczyło mnie i to pozytywnie. Piana opada dość szybko w lekki osad po szklance, piwo w konsystencji mętnie malinowe, zapach niczym dżem malinowy, w smaku czuć dominację za sprawą maliny i lekkie prześwity ziołowo goździkowe. Jeśli ktoś lubi piwa smakowe to szczerze polecam.
Dodał: bezi2612 - 2017-11-03 08:20:56

oceny Oceny

Użytkownicy 5,81 / ilość: 16
Goście 5,67 / ilość: 6
średnia5,77 / ilość: 22

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-12-02 22:52:04
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza różowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu na pierwszym planie malinowe aromaty, dalej pewna doza rumianku, kolendra, subtelne goździki i podbudowa słodowa. W smaku malina nadal króluje, pseudo witbierowe akcenty w postaci kolendry i ubogich goździków, brak wyraźniejszej goryczki, słaba kontra kwaskowa, lekka landrynka, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od browaru Jabłonowo, etykieta, graficznie jakby wykonana przez przedszkolaka, w miarę dobrze opisana. Warka 20.04.2018. Bardziej pszenica z maliną niż witbier, zdecydowanie dla entuzjastów tego owocu. Dla mnie to nic specjalnego, wypić wypiłem, ale nie zapamiętam na długo. Prawie, że koncernowy wyrób ze znanego dyskontu. Moja ostateczna ocena to 6 choć ze sporym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2017-07-08 21:08:15

Świetne piwo. Czuć w smaku piwo pszeniczne jak i malinowe, malina tutaj nie jest bardzo ostra, nie wybija się przez co jest to świetne piwo. Oczywiście to piwo możemy traktować jako piwo specjalne nie jako Witbier. Moim zdaniem swoją funkcję to piwo spełnia świetnie. Mocne 8/10.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Fester
starstarstarstarstar

2017-06-29 14:18:12
Piwo w którym charakter Witbiera niemal całkowicie został zdominowany zarówno w smaku jak i w aromacie przez malinowy koncentrat owocowy. Jako piwo smakowe z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom tego rodzaju trunków.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar
2017-07-08 21:11:36
Jeśli ktoś pragnie typowego "Witbier'a" na pewno nie sięga po takie piwo. W takim piwie oczywistym faktem jest to, że na pierwszym planie będzie smak malinowy / owocowy. Jest to po prostu piwo pszeniczne z dodatkiem malin, przez co zawsze głównie będziemy wyczuwać smak owocowy niż pszeniczny, nie mniej jednak w takim wariancie piwo pszeniczne wprowadza o wiele większą wartość piwa nawet specjalnego. Do każdego stylu należy podjeść inaczej.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-06-22 22:13:23
Od razu sobie powiedzmy, że z lekkim, smukłym witem to ma niewiele wspólnego, to bardzo pełny pszeniczniak, chlebowy, nawet melanoidynowy, puszysty, owsiany, rumiankowy, bardzo słodki i malinowy, jak na tę serię to ok, jak na piwo z sokiem również, tyle że to nie wit.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.