Manufaktura Piwna Czarne na Miodzie
Manufaktura Piwna Czarne na Miodzie
Manufaktura Piwna Czarne na Miodzie
5902705002462addbarcode

Piwo uwarzone przez Browar Jabłonowo.

Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Szczegółowy opis wkrótce.
Dodał: Piwosz92 - 2020-11-30 00:48:51

oceny Oceny

Użytkownicy 3,67 / ilość: 3
Goście 8 / ilość: 1
średnia 4,75/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2021-01-13 20:18:24
Aromat bardzo słodki, niestety raczej sztuczny, lekki kwasek też wyczuwalny jak kolega niżej napisał. W smaku słodko słodko i raz jeszcze słodko, miód gdzieś tam czuć. Dla mnie za słodko, dla żony okej.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2020-12-10 01:39:51
Wygląd: piwo brunatne, klarowne, nieznaczna piana, dosyć jasna, ale nawet ładny lacing
Zapach: TZO? Dlaczego stout z miodem pachnie kwaskiem cytrynowym i sztucznym aromatem toffi, niczym z Magnusa? Nie, tu jest więcej aromatów chyba jeszcze daje takim czekoladowym aromatem do ciasta. Sztuczność okrutna i jedyne czego nie czuć to stouta (o czym niżej) i miodu
Smak: Pamiętam czasy (kurła, panie, kiedyś to było...) jak Piwo na miodzie gryczanym było jednym z ciekawszych, w miarę dostępnych, piw na polskim rynku, to był początek 2011 i żadnego kraftu nie było. Mamy 2020 i Jabłonowo po paru nieśmiałych próbach dla Biedronki (jakaś APA, jakiś Witek i mnóstwo porażek) eksploruje serię piw z miodem, to za każdym razem lager, czasem jasny, czasem ciemny, z innym miodem i jakimś dodatkiem. To jedyny ich pomysł na zawojowanie rynku piwnego w Polsce, gdzie lata temu regionalniaki w stylu AMbera, Kormorana czy innych potrafiły wypuszczać ciekawe i nowatorskie piwa. Kupiłem je z czystej ciekawości, bo nie wiedziałem po co wypuszczać stout z miodem, biorąc pod uwagę, że ma się tyle piw z miodem i że to napewno nie będzie stout (Belftast sprzedawany przez Jabłonowo od lat choć nazywa się stoutem to ciemny lager), ale takiego go'wna się nie spodziewałem. To mógł być po prostu ciemny lager (a nawet stout niech by się szarpnęli na górną fermentację) z miodem, taki se, średni, może i dobry, ale nie, najebali tu tyle sztucznych aromatów, że tego syfu nie da się pić. Nie czuję tu ani ciemnego piwa, ani miodu, czuję tylko sztuczne, najtańsze aromaty do ciasta rodem z Corneliusa lub Jagiełło. Co to jest? Po co to jest? Dla kogo to jest?
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010