Manufaktura Miody Polskie Dzika Pszczoła
Manufaktura Miody Polskie Dzika Pszczoła
Manufaktura Miody Polskie Dzika Pszczoła
% alk. 5.8
Blg 16.0
IBU 65
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo Dzika Pszczoła w stylu Miodowa American India Pale Ale. Uwarzone ze słodów Pale Ale z dodatkiem monachijskich. Chmielone gatunkami Rakau i Victoria`s Secret. Dzięki nim posiada zbalansowaną goryczkę i wyrazisty charakter. Kompozycja ukształtowana świeżą patoką, czyli płynnym, naturalnym miodem gryczanym, bezpośrednio z pasieki 060771430. Urzeka gęstą pianą, kolorem głębokiego bursztynu, bukietem aromatów łąk i pól oraz smakiem szlachetnej słodyczy.
Dodał: Shinodin - 2017-02-12 22:01:27

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 9 / ilość: 5
średnia8,5 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-02-12 19:52:23
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i nie pozostawiająca widocznego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza bursztynowa, nieprzejrzyste i nieklarowne, mocno zmętnione. W zapachu nuty zdecydowanie miodowe, gryczane, gdzieś w tle akcenty żywiczne, klimaty karmelowe i słodowe. W smaku słodkie, miodowe, choć ze znaczną jak dla stylu goryczką, słabsza kontra kwaskowa, cytrusy niewyczuwalne, bardziej żywica i karmel, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w biało-czerwonej kolorystyce, w miarę dobrze opisana, nie rzucająca się w oczy na półce sklepowej. Warka 04.05.2017. Powiem szczerze, że nie miałem jeszcze okazji degustować AIPY z dodatkiem miodu, jak dla mnie te smaki trochę się gryzą. Tym bardziej, że ta AIPA nie stoi jakościowo na zbyt wysokim poziomie, mam duże wątpliwości, że do produkcji zostały naprawdę użyte te chmiele. Jest słodko, gryczanie subtelnie goryczkowo...nie jest to według mnie udany eksperyment, który mogę ocenić maksymalnie na 6 z plusem, jako ciekawostkę,gdyż czegoś takiego nigdy nie piłem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.