Maltgarden Sandy Weekends
Maltgarden Sandy Weekends
Maltgarden Sandy Weekends
% alk. 5.0
Blg 12.0
5907710943458addbarcode

Uwarzone przez Browar Maltgarden.
Powoli zaczyna świecić słońce w Kołobrzegu, zwiastując budzący się nadmorski klimat. Odpalamy naszą nową linię, która głównie skierowana jest na rynek wokół naszego komina. Drugim piwem z serii jest Sandy Weekends, czyli klasyczne pszeniczne.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, chmiel, drożdże.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2020-05-28 10:50:46

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
piotremon
starstarstarstarstar

2021-03-21 00:00:01
Piwo żółte, mętne z pianą, która nie zachwyca ale jest (dość szybko opada).
W zapachu słód pszeniczny, trochę bananów i drożdżowość.
W smaku ciekawie, mimo, że dosyć klasycznie. Piwo nie jest przesadnie słodkie, powiedziałbym nawet, że dość mało, chociaż dojrzały banan daje o sobie znać i wprowadza deserowy element. Goździka nie wyczuwam. Jest za to delikatna owocowo-kwaskowa kontra, która w połączeniu z bananem daje efekt podobny do napoju Kubuś. wysycenie jest średnie, piwo nie jest wodniste, ale nie nazwałbym go też zbyt pełnym. Jest zdecydowanie bardzo pijalne i całkiem przyjemne.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-06-07 15:55:40
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu klasyka pszenicy to jest banany, dużo bananów, dalej goździkowy akcent oraz trochę drożdżowych klimatów. W smaku jest słodko goździk chyba nieznacznie dominuje nad bananem, goryczka żadna, niestety słaba kontra kwaskowa, mało ciała, drożdżowość zanika praktycznie całkowicie, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły czarny, etykieta całkiem klimatycznie wykonana graficznie, nie wyczerpująco opisana. Warka 18.03.2021. Rozczarowanie to słowo klucz w tym przypadku. Do tej pory Maltgarden kojarzył mi się z dobrej jakości piwami nie schodzącymi poniżej pewnego poziomu. A tym pszeniczniakiem zszedł zdecydowanie poniżej średniej... Piwo jest wodniste, mało aromatyczne, słodkie, bez krzty goryczki czy choćby orzeźwiającej kontry kwaskowej. Marność! Odradzam miłośnikom piw pszenicznych, gdyż srogo się zawiodą. Z każdym kolejnym łykiem utwierdzałem się że 4 będzie odpowiednią oceną.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.