Maltgarden Know-How Is the Key
Maltgarden Know-How Is the Key
Maltgarden Know-How Is the Key
% alk. 5.1
5904050721821addbarcode
ulubione: 1

American Saison, soczyście nachmielony amerykańską odmianą chmielu Mosaic. Lekki, pijalny, oryginalny!
Dodał: prisoner - 2022-08-04 19:34:19

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 15
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-10-29 18:46:01
Piana praktycznie żadna, biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią. Barwa ciemniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu skórka pomarańczowa, przyprawy, cytrusy, zbożowość. W smaku skórka pomarańczowa i przyprawy na pierwszym planie, goryczka adekwatna do stylu, lekka kontra kwaskowa, zbożowy finisz, drożdze, raczej wodniste, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w jasnej kolorystyce, bardzo ubogo opisana. Warka 15.09.2023. Taki pseudo witbier bez kolendry. Mało ciała, efekt orzeźwienia co najwyżej przeciętny. Idzie wypić, ale za tą cenę...4 to maksymalna ocena.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-10-04 02:15:16
Wygląd: słomka, ciut zmętnione, niewiele, ale bardzie od ich wita o dziwo, piana niewielka
Zapach: to są jakieś jaja, pachnie niemal identycznie jak ich wit, czyli nie mosaicem, a skórką pomarańczy + tu jest aromat brzoskwiniowy, ale taki mocno sztuczny
Smak: Nie no, o ile w wicie podano, że zawiera skórkę pomarańczy, to tu nie, a wali po prostu skórką pomarańczy, a nie żadnym chmielem, w dodatku tu jest taki obleśny sztuczny aromat brzoskwini jak w piwach browarów litewskich czy estońskich, które żałują na chmielu. Obstawiam, że ta skórka pomarańczy to również może być aromat, który ma tuszować nędzę nachmielenia tego piwa. To ma być piwowarstwo? Zrobili dwa klony, zmienili trochę zasyp, może to zacierali na słodko, bo tylko tym się od wita różni, może dali inne drożdże (choć wątpię), dali łyżeczkę chmielu i dolali aromatów. To ma być saison? To jest słodkie piwo z aromatami. Maltgardenowi dawno dworzec odjechał, od lat nie zrobili piwa, które by ktoś pochwalił (jak sami twierdzą 70% idzie na eksport i nie muszą się starać), ale to jest po prostu lecenie w xuja z klientem.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 6 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2022-10-02 17:27:54
Lekkie, nawet dość pijalne. Nie mój styl, ale warto spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2022-10-02 08:39:11
Bardzo fajne sesyjne piwo. W aromacie cytrusy i owoce tropikalne. W smaku dominują tropiki i lekka żywiczność. Goryczka na niskim poziomie ale wyczuwalna i fajnie dopełniająca całe piwo. Piana drobno i grubopęcherzykowa szybko opadająca. Wysycenie średnie. Ode mnie 8/10.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.