Maltgarden Know-How Is the Key
Maltgarden Know-How Is the Key
Maltgarden Know-How Is the Key
% alk. 5.1
5904050721821addbarcode
ulubione: 1

American Saison, soczyście nachmielony amerykańską odmianą chmielu Mosaic. Lekki, pijalny, oryginalny!
Dodał: prisoner - 2022-08-04 19:34:19

oceny Oceny

Użytkownicy 6,05 / ilość: 22
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,05 / ilość: 22

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2023-01-06 20:41:45
Piwko jasno złociste, zmętnione. Piana dość wysoka, drobno pęcherzykowa, jednak dość szybko opadająca, pozostają obłoczki na powierzchni. W aromacie skórka pomarańczy, mokre zboże i trochę landrynek. W smaku słodkawe, praktycznie bez goryczki. Słodkawość dość przyjemna, jednak nie tego się spodziewałem. Piwo jest lekkie, orzeźwiające, ale gdzie jest chmiel?(\"mosaic dry hopped\"). Warka 15/09/2023. Kupione w Lidlu za 8,99 zł.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar
2022-12-11 00:21:03
Pachnie bardzo ładnie - pomarańcze, brzoskwinia, mango. Mosaic nie mógł wnieść aż tyle i tak wyraźnie, więc na bank siedzi tam coś jeszcze. Wygląd zgaszonego, zamglonego złota; czapa piany ładna, ale niezbyt trwała.

W smaku jednak bardziej saison niż witbier (jest zdecydowanie ciężej i bardziej drożdżowo), natomiast - faktycznie - z dodatkiem zestu. Kąsa cierpkością, orzeźwia i nie jest wcale tak wodniście, jak mogłyby to sugerować komentarze poniżej. Koledzy Piwosze zjechali - ja narzekać nie będę, bo dałem za nie w promocji tylko 4,99 zł. Za taką cenę to można wypić bez żalu.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2022-10-29 18:46:01
Piana praktycznie żadna, biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią. Barwa ciemniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu skórka pomarańczowa, przyprawy, cytrusy, zbożowość. W smaku skórka pomarańczowa i przyprawy na pierwszym planie, goryczka adekwatna do stylu, lekka kontra kwaskowa, zbożowy finisz, drożdze, raczej wodniste, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w jasnej kolorystyce, bardzo ubogo opisana. Warka 15.09.2023. Taki pseudo witbier bez kolendry. Mało ciała, efekt orzeźwienia co najwyżej przeciętny. Idzie wypić, ale za tą cenę...4 to maksymalna ocena.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2022-10-04 02:15:16
Wygląd: słomka, ciut zmętnione, niewiele, ale bardzie od ich wita o dziwo, piana niewielka
Zapach: to są jakieś jaja, pachnie niemal identycznie jak ich wit, czyli nie mosaicem, a skórką pomarańczy + tu jest aromat brzoskwiniowy, ale taki mocno sztuczny
Smak: Nie no, o ile w wicie podano, że zawiera skórkę pomarańczy, to tu nie, a wali po prostu skórką pomarańczy, a nie żadnym chmielem, w dodatku tu jest taki obleśny sztuczny aromat brzoskwini jak w piwach browarów litewskich czy estońskich, które żałują na chmielu. Obstawiam, że ta skórka pomarańczy to również może być aromat, który ma tuszować nędzę nachmielenia tego piwa. To ma być piwowarstwo? Zrobili dwa klony, zmienili trochę zasyp, może to zacierali na słodko, bo tylko tym się od wita różni, może dali inne drożdże (choć wątpię), dali łyżeczkę chmielu i dolali aromatów. To ma być saison? To jest słodkie piwo z aromatami. Maltgardenowi dawno dworzec odjechał, od lat nie zrobili piwa, które by ktoś pochwalił (jak sami twierdzą 70% idzie na eksport i nie muszą się starać), ale to jest po prostu lecenie w xuja z klientem.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.