Maltgarden Guess The Day
Maltgarden Guess The Day
Maltgarden Guess The Day
% alk. 6.0
Blg 20.0
5907710943519addbarcode

Kolejny bardzo ciekawy Pastry Sour z Browaru Maltgarden. Tym razem piwowarzy zdecydowali się na dodatek calamansi oraz nektarynek. Dzięki temu nie tylko aromat, ale również profil smakowy jest do granic owocowy. Piwo atrakcyjnie prezentuje się przelane do pokala na wysokiej nóżce. Solidna dawka słodyczy skontrowana została przez orzeźwiającą kwaśność. Tekstura piwa jest gładka, puszysta i aksamitna co owocuje świetną pijalnością.
Dodał: marti86 - 2020-05-16 18:01:45

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,25 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-07-08 20:11:31
Piwo pierwsze co kojarzy mi się z pierwszym Gelato z FF. Tam był sztos, zobaczymy co uwarzył Maltagarden dobrego. Zapach potężnie owocowy. Czuć głównie calamansi, a w tle nektarynka. Nie wiem skąd, ale czuje aromat ciasta, może to jest słód. Piana bardzo niska, drobnopęcherzykowa. Wygląd kozak. Jest żółty kolor, mocno soczysty, fajnie hazy. W szkle dużo nektarynki. Dalej lekki \"ciastowy\" klimat. Wysycenie raczej niskie. No jest podobny efekt co Gelato. Skojarzenie z lodami bardzo. Trochę kiepskie ciało, skoro to 20 BLG. Dodatku płatków też specjalnie nie czuć, bo piwo nie jest praktycznie gładkie. Jest takie lemoniadowe bardziej. Jest mega owocowo. Niestety brakuje balansu. Calamansi zdominowało to piwo. Nektarynka zdecydowanie na drugim tle. Nie ma tej złożoności co w Gelato, że mamy słodkie i kwaśne. Tu jest tylko kwaśnie i to bardzo mocno. I ta dziwna jakaś taka ciasteczkowa nuta. Niemniej w kwasie też jest metoda :D !
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-06-08 12:33:24
Niemal pozbawione piany, mętne w kolorze soku multiwitamina. Mocno cytrusowy, soczysty aromat, wyjątkowo intensywny. Bardzo kwaśne, mocno cytrusowe. Zdecydowanie wyczuwalne calamansi. Średnio pijalne, acz to nie wada. Po paru kwas, który jest naprawdę kwaśny! Piwo praktycznie bez gazu. Znowu Maltgarden mnie nie zawiódł.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.