Maltgarden Fruit Market Theory Blackberry & Raspberry
Maltgarden Fruit Market Theory Blackberry & Raspberry
Maltgarden Fruit Market Theory Blackberry & Raspberry
% alk. 4.8
Blg 12.0
5907710943038addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Maltgarden.
Fruit Market Theory (Blackberry & Raspberry), 12 Plato, 4,8% ABV, kolejna odsłona Fruit Market Theory, czyli Gose z dodatkiem soli, laktozy i owoców. W tej wersji z jeżyną i malinami, których dodaliśmy łącznie 6%.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-08-01 10:22:41

oceny Oceny

Użytkownicy 6,2 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,2 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-04-19 14:21:49
Piana różowa, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza różowa, w miarę przejrzyste i klarowne, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu przyjemne nuty jeżyn i malin, generalnie owoce lasu, czuć również jogurtowe, kwaskowe aromaty. W smaku przyjemnie kwaskowe, jest taki malinowy jogurcik, mniej jeżyny, która jest obecna jedynie na finiszu razem z subtelną słoną kontrą, na pewno jest mniej aromatycznie niż w smaku, gładka faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 30.12.2020. Szukałem i znalazłem, moje pierwsze piwo od Maltgardena o którym już dużo słyszałem, ale nie miałem okazji wypróbować ich wyrobów. Na pierwszy ogień poszedł Gose czyli kwaskowe piwo z dodatkiem soli. Połączenie z malinami oraz jeżynami wypadło dobrze. Smaki się nie gryzą, ale współpracują ze sobą. Jest kwaskowo, słono na finiszu, życzyłbym sobie jeszcze więcej owoców leśnych w smaku, ale oprócz tego to dość udany debiut z kołobrzeskim browarem. 7 z minusem powinno być adekwatną oceną.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-01-24 16:34:37
Piana niska, drobnoziarnista, szybko opada.
Barwa mocno zmętniona, wpadająca w malinowy.
Zapach mocno mleczny, wyraźnie kwaśny, jakieś leśne owoce.
Smak: wysycenie niskie+, praktycznie bez goryczki, bardzo wyraźna \"mleczność\", kwaskowe, delikatnie słonawe, z owoców ciężko wyróżnić coś konkretnego przez dominującą laktozę - w każdym razie jakieś leśne owoce są. Ogólnie nie smakuje świeżo i nie wiem czy trafiłem na sztukę drugiej świeżości, aczkolwiek połączenie mleka, soli i kwaskowości w tym wypadku daje wrażenie zepsutego napoju mlecznego
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.