Mahrs Bräu Pils
Mahrs Bräu Pils
Mahrs Bräu Pils
% alk. 4.9
Blg 11.8
4024897011501addbarcode

Pils (kalt gehopft) z bawarskiego Mahrs Bräu (dawniej pisownia z apostrofem Mahrs Bräu) z Bambergu, chmielony Hallertauer Herkules i Mittelfrüh.

Składniki: woda browarnicza, słód jęczmienny, chmiel (Hallertauer Herkules/Mittelfrüh)
Dostępne w butelkach o pojemności 500 ml.
Dodał: nietzsche - 2021-05-05 19:31:26

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,25 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kindi
starstarstarstarstar

2021-05-01 20:38:25
Bardzo dobry Pils. Z trzech kupionych piw z Mahrs Brau dla mnie najlepsze.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
meshigene
starstarstarstarstar

2021-04-26 21:42:07
W wyglądzie nic specjalnego, tylko że jest jeszcze jaśniejszy od takiego sobie typowego niemca. Zapach nikły słodowy, jak w warsteinerze czy pilsie z aldika. Chmielu nie czuć, tym bardziej chmielenia na zimno (czy co ma znaczyć to \"kalt gehopft\"?). Ale w smaku jest dobre, i chmiel ten już jest dobrze wyczuwalny w postaci herbaciano-kwiatowego posmaku, takiej dzikiej róży nawet, i lekkiego metalu ze szmatką, chociaż to jest tylko posmak na tyle języka. Poza tym tutaj prawie nic się nie dzieje, nawet słód też jest w posmaku, bo to piwo jest \"wytrawne jak na pilsa przystało\" czyli po prostu wodniste, jednak nie powiedziałbym, że czegoś tutaj brakuje jak w tych dyskontowych pilsach czy tym z artezana, a w sumie to mi się kojarzy z knajpą, gdzie takie piwa pije się w ilościach przemysłowych.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-04-25 01:51:28
Wygląd: barwa słomkowa, jaśniejszy od hellesa, piana brzydsza, spora, ale grubopęcherzykowa, o dziwo zostawia lacing camo
Zapach: to pils, a w odróżnieniu do hellesa nie ma tu nut trawiastych, ziołowych, sianowych, jeszcze więcej porzeczki, liścia jeżyny, nut przyprawowych, w tym anyżu, jest szmata, idąca wręcz w nuty piwniczne, ale za to brak siarki
Smak: Bardzo dobre piwo, ale jednak ich helles jest lepszym pilsem niż Pils :3 Piwo pełne, chlebowe, prawie Plato więcej od hellesa, inne nachmielenie, porzeczkowe, przyprawowe, kwiatowe, cytrusowe, earl grey: bergamontka + czarna herbata, może i kwiatowe, białe owoce, w smaku jest też nuta piwniczna, ale brak siarki, za to goryczka konkretna.
Gdyby goryczkę z tego piwa przełożyć do ich hellesa, to on byłby pilsem idealnym, a to byłoby hellesem idealnym, tak uogólniając, bo to jest też bardziej nachmielone, choć inaczej. Niesamowite, że można się tak lagerem podniecać. Ciekawe czy to kwestia warki? Obowiązkowo do powtórzenia.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.