Magic Road Workshop
Magic Road Workshop
Magic Road Workshop
% alk. 4.9
Blg 14.0
5904347803551addbarcode
ulubione: 1

Lekka ipa w stylu new england, do chmielenia której wykorzystaliśmy niezawodną Citrę. Lekko, prosto i przyjemnie! Piwo jasne, pasteryzowane, niefiltrowane Zawiera: wodę, słód jęczmienny, płatki pszeniczne, płatki owsiane, maltodekstrynę, chmiel (Citra), drożdże Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.
Dodał: jamiecope - 2022-06-06 16:44:34

oceny Oceny

Użytkownicy 7,05 / ilość: 19
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,05 / ilość: 19

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-09-13 03:23:28
WYgląd: barwa blada słomka, piana niewielka, z 1,5 cm, lacing nieznaczny
Zapach: ze szkład to jakieś mgnienie cytrusa, dopiero z butelki czuć coś więcej, cytrusy, cebula, trochę sosny, winogrona, ale zapach jest na poziomie Żywca, albo słabszy
Smak: brak :3 To ma być NEIPA 14 blg? Całkowicie puste, wytrawne piwo, zbożowe, lekko mączne w fakturze, czuć delikatny posmak albedo cytryny i to w zasadzie jedyny ślad chmielu, dowolna regionalna ipka lub apka jest lepiej nachmielona. NIe wiem jak im się to udało przy tych parametrach oraz fakcie, że dodali tu maltodekstryny, by uzyskać taki biedny efekt juicy, a przynajmniej słodkości, ale go nie uzyskali, piwo powinno się nazywać sesyjne APA, bo z NEIPA nie ma niczego wspólnego. Kolejne bezsensowne i benadziejne piwo z tego pseudo browaru.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 6 )
awatar
mariomario11
starstarstarstarstar

2022-08-07 20:45:42
Bardzo przyjemne piwo owocowo i cytrusy przyjemna goryczka
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-07-11 01:07:41
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty cytrusowe, białe owoce, żywica, trochę zboża, mleczność. W smaku jest cytrus, są owoce, ale jakby trochę za mgłą, gładka i puszysta faktura, goryczka lekko zalegająca o profilu albedowym, subtelna kontra kwaskowa, zioła, zboże, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta całkiem znośnie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 31.05.2023. Jak na Magic Road nie jest źle, taka bardziej Session IPA niż Neipa. Są cytrusy, jest owoc, puszystość, ode mnie 7 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Novy80
starstarstarstarstar

2022-06-20 23:11:24
Bardzo mi się spodobała etykieta, artystyczność - klasa. Po otwarciu cytrusy. Po nalaniu mętność w kolorze jasnym z chwilową pianą. Smak to zgodnie ze wszystkim napiszę że lekkość na pierwszym planie aż mi się dzisiaj coś takiego chciało na koniec dnia i dostałem w 100 %. Jak to w NEIPA aromat fajny, goryczka delikatna ale jest, cytrusy swoją lekkością umilają wieczór.
W sumie to pierwsze moje piwo tego browaru i mnie miło zaskoczyło.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.