Magic Road One by One
Magic Road One by One
Magic Road One by One
% alk. 4.8
Blg 14.0
5904347803629addbarcode

14 Blg, chmiele Pacifica & Motueka
Dodał: ArdianK - 2022-08-04 18:02:27

oceny Oceny

Użytkownicy 6,29 / ilość: 14
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,29 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-08-05 03:31:59
Wygląd: słomkowe, zmętnione, piana symboliczna, z pół centymetra
Zapach: chmielowy homeopatyczny, może jakieś muśnięcie limonką i kwiatami, trochę zbożowe i kajzerkowe, intensywność aromatu jest taka jak w jakimś Żywcu, więc równie dobrze można powiedzieć, że nie pachnie.
Smak: super tekstura, tak gładka, juicy, tylko ono jest prawie puste, jest trochę nut zbożowych, mlecznych, kajzerkowych, nachmielenie to jakiś dowcip, lekka nuta skórki limonki i cytryny. To Getaway z M to przynajmniej pachniało chmielem, choć w smaku go nie było czuć. Tu chmielu nie czuć ani w zapachu, ani smaku, a nawet gdyby piwo oceniać bez odniesienia do chmielu to zieje całkowitą pustką. Po pierwszych piwach MR przestałem traktować jak browar kraftowy, a raczej pseudokraftowy browar badylarski, jakim są, więc poprzeczka jest nisko ustawiona i niczego specjalnego od ich piw już nie oczekuję. Zdarzały im się piwa wadliwe, ale to po prostu jest nijakie, chcieli nawiązać nowo zelandzkimi chmielami, które użyli głównie na etykiecie, a nie w samym piwie do Pacyfiku i się poniekąd udało, to pustka oceanu. Zastanawiam się, czy piłem kiedyś tak pustą koncernową IPA i chyba nie piłem. Nie ma smaku, nie ma chmielu, nie ma goryczki, nie ma też wad, bo tu niczego nie ma, jak w Tyskim.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 5 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2022-08-04 09:36:21
Poprawne, ale bez fajerwerków. Mętne, niezły aromat i lekkość. Trochę zaczyna mnie przerażać ilość nowości z Magic Road, ciężko za tym nadążyć. Na minus na pewno to, że sam browar zdaje się nie nadążać. Rzucają piwo do Lidla, a nie można o nim nigdzie znaleźć żadnej informacji. Przydałaby się aktualizacja social media i porządna strona Panowie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.