Madame Barrel Natalie Taboo
Madame Barrel Natalie Taboo
Madame Barrel Natalie Taboo
% alk. 8.0
Blg 18.0
5904238954096addbarcode
ulubione: 1

Mocne, czarne, klarowne piwo nachmielone solidną dawką najbardziej cytrusowo-żywicznych amerykańskich odmian chmielu. Pierwszy nos to aromat prażonego słonecznika. Następnie grejpfrut i inne owoce oraz iglasta żywica. Zawiera alergeny: słód jęczmienny.
Dodał: lucalinvail - 2022-03-03 09:34:34

oceny Oceny

Użytkownicy 6,32 / ilość: 28
Goście 6 / ilość: 2
średnia6,3 / ilość: 30

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2022-07-04 16:54:05
Ciemnobrunatne, piana za wysoka, piwo pieni się jak grodziskie. Zapach płaski, mizerny jak na czarną ipę. Lekko palone, czekoladowe. Chmielenia na aromat tu nie czuć. Alkohol dobrze ukryty w smaku, jest goryczka długa, intensywna. Poza tym słabo - płaskie, ogólnie palone no i ta długa, ziołowo-kwiatowa ściągająca goryczka. Jaki to chmiel? Nie wiadomo, informacji brak. Za 10 zł które to kosztowało w Lidlu trochę padaka.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
mariomario11
starstarstarstarstar

2022-04-01 20:42:23
Piwo ciemne nieprzejrzyste Pjana wysoko drobno średnio pęcherzykowa dziurawiąca sie szybko i opadająca pozostawia lacing
Aromat Cytrusy, żwica jakaś paloność , czekolada gdzieś jakby truskawka
Smak jednak rozczarowanie wszystko znikło masło goryczka znikoma , cytrusy minimalnie pusto i wodniście trochę gorzkiej czekolady
Wysycenie średnio niskie
Piwo nienajgorsze ale liczyłem na więcej
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-03-20 23:03:20
Piana beżowa, drobnoziarnista, całkiem gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, całkiem ciekawy lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty palone, prażone akcenty, żywica, cytrusy, subtelna egzotyka, gorzka czekolada. W smaku niestety pustawo, trochę palone, prażone z niewielką ilością cytrusów, za to z pokaźnym masełkiem, goryczka iluzoryczna, lekka kontra kwaskowa, gorzka czekolada na finiszu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, ciekawa oprawa graficzna, jednak dość ubogo opisana. Warka 03.03.2023. Mało esencjonalna Black Ipa, całkiem fajnie prażona, lecz zabrakło konkretów w postaci cytrusów i żywicznego ciała. Nie mogę powiedzieć, żeby to było najgorsze piwo w tym stylu jakie miałem okazję degustować, bo jakiś zalążek pozytywnych cech tu jest, ale do czołówki mu daleko. 6 powinno być sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2022-03-16 17:10:08
Czarne jak smoła. Pułapka na fotony. Pół tamblera piany, drobnej a beżowej. Bąbelki pękają, więc powoli redukuje się. Pachnie klasycznie: żywica, cytrus, prażony słonecznik.
Mało ciała. Smakuje nie najgorzej. Jest jednak taka jedna nieprzyjemna nuta. Piwniczna jakaś, zatęchła. To i wodnistość powoduje rozczarowanko. No dobra, lekki zawód.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 9, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.