Madame Barrel Alice Riddle
Madame Barrel Alice Riddle
Madame Barrel Alice Riddle
% alk. 6.8
Blg 18.0
5904238954119addbarcode
ulubione: 2

DDH HAZY DOUBLE IPA Alice Riddle
Lada chwila do sprzedaży trafią nasze dwie nowe hazy ipki!
Jako pierwsza swą twarz ukaże tajemnicza Alice, mająca w sobie coś maoryskiego. I to nie tylko w rysach twarzy. Jej wnętrze również obfituje w chmielowe bogactwo Kraju Białej Chmury.
Jasne, mgliste piwo wygładzone płatkami owsianymi. Wypełnione po brzegi nowofalowymi odmianami chmielu z USA i Nowej Zelandii. W aromacie przeważają owoce tropikalne oraz cytrusy, ale znajdziemy tu również morelę czy figę. - opis producenta.
Chmiele: Citra, Rakau, Centennial, Columbus
Dodał: nietzsche - 2021-12-14 18:14:33

oceny Oceny

Użytkownicy 6,62 / ilość: 21
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,62 / ilość: 21

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2022-02-27 17:56:59
Nic nie poradzę.To piwo mi smakuje.O ile wygląd nie wyróżnia się niczym w potoku innych.Może lekko zaskakuje ilość drobinek chmielu pływających w piwie.W aromacie i zapachu świetnie owocowe.Dominują tropikalne,dojrzałe frukty.Fajnie czuć brzoskwinie i figi.Słodkie i łagodzące wyraźną, pieprzną goryczkę.Pełne,gładkie i łatwe w spożyciu.Wysycenie średnie co ułatwia degustację.Ten balans słodyczy,mocy piwa i goryczki jak dla mnie wyśmienity!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2022-01-08 16:23:14
Piana wysoka, drobnopęcherzykowa.
Barwa mętna, piaskowa/żółta.
Zapach cytrusy, tropiki, lekka nafta, białe owoce.
Smak: wysycenie niskie+, wyraźnie wygładzone, puszyste, białe owoce, cytrusy, lekko tropiki, nafta, delikatna żywica, zbożowość, lekka słodycz, goryczka niska, nie ma tu żadnego efektu wow, poprawne, całkiem pijalne piwo z niezłą fakturą. 7-
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-01-05 12:52:37
Piana elegancka, biała, drobnoziarnista, gęsta i puszysta, wysoka na około półtora centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, zmętnione choć nie do końca, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty żółtych oraz białych owoców, trochę egzotyki, nafty, zielonej cebulki, zbożowy akcent, całkiem soczysty aromat. W smaku trochę gorzej, aczkolwiek mamy sporo żółtych owoców, zboża, goryczka lekko zalegająca, nafta, całkiem słodkie, puszysta, gładka faktura , na finiszu wchodzi żywica, wysycenie na średnim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, bardzo ciekawa oprawa graficzna, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 06.12.2022. Zdecydowanie sesyjna wersja DDH Hazy(mało tego Hazy) Dipy, mało wytrawna, słodka, całkiem owocowa z subtelną goryczką. Powiem szczerze to moje pierwsze piwo z Madame Barell i tragedii nie ma. Lekka, słodka interpretacja tego stylu na pewno znajdzie swoich zwolenników. Ode mnie 7 na zachętę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2021-12-26 16:07:53
Kolor jasny żółty , piana drobna pozostawia lacing, aromat cytrusowy, w smaku przyjemne cytrusowe słodkie nuty połączone z przyjemną goryczką.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.