Lwowskie Robert Doms Wiedeński
Lwowskie Robert Doms Wiedeński
Lwowskie Robert Doms Wiedeński
% alk. 4.0
Blg 11.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 4

Piwo o rubinowym kolorze i białej pianie, która niestety szybko opada i nie zostawia swego śladu na pokrywie szkła. Średnio nasycone piwo o karmelowych nutach i przyjemnym finiszu. Lekko wodniste.
Dodał: Kizior - 2014-10-03 12:39:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,18 / ilość: 40
Goście 7,46 / ilość: 24
średnia6,66 / ilość: 64

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2016-12-12 01:30:15
Przedziwny zapach, gotowana pietruszka i kukurydza miesza się ze sztuczną landryną, jest też trochę owocowości, no Vienna Lager to to nie jest. Kolor mógłbym znieść, ciemny bursztyn, ale on wpada w róż! PIany nie ma po trzech sekundach, więc można o niej nie wspominać.
W smaku znów landryna, owocowość, plus karmel, zero nut opiekanych i melanoidynowych. Gotowane warzywa znów atakują. Fajna chmielowość (herbaciana), ale po co ona w Vienna Lagerze? Goryczka fajna występująca w pustym wodnistym finiszu. Jak wyobrażam sobie koncernowego Wienera? Właśnie tak. Smakuje jak podły Koźlak z Gontyńca rozrobiony wodą.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 3 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2016-07-31 14:42:17
Hmm zgadzam się w 100% z opisem piwa. Piana błyskawicznie opada do zera, czuć karmel, ale tylko chwilkę, bo piwo właśnie jest wodniste. Wygląda trochę jak na piwo rozwodnione z jakiegoś treściwszego. Lubię piwa lekkie, ale temu jednak brakuje nieco treści. Ode mnie nic więcej jak 7/10.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
romigos
starstarstar

2016-07-12 21:39:21
Piwo Carlsberga z Ukrainy. A kiedyś to był słynny polski browar...
Piwo bardzo kiepskie, brak piany, słaba goryczka i co najgorsze w składzie syrop glukozowo-fruktozowy! Dodawanie tego g... do piwa dyskwalifikuje je zupełnie. Cena prawie 4,5 zł w Kauflandzie to przesada.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-03-26 21:30:35
Piany całkowity brak, zupełne zero, dziurawi się momentalnie po przelaniu z butelki do szkła, dlatego też w szkle wcale nie przypomina piwa. Barwa ciemniejsza bursztynowa, klarowne i przejrzyste nie zmętnione. W zapachu słodowe, karmelowe i drzewne akcenty, nie jest to jakiś wybitnie przyjemny aromat. W smaku przede wszystkim słodowe z minimalnym karmelowym posmakiem, słaba goryczka, niestety trochę chemiczne, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od producenta Robert Doms, etykieta klasyczna i elegancka, butelka w nietypowym kształcie. Nie jest to typowy lager wiedeński, lekki i nieco wodnisty i bez charakteru, za mało karmelu, za mało goryczki, za mało smaku...5 z dużym minusem to maksymalna ocena za to litewskie piwo, stosunek ceny do jakości raczej marny.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.