Lwówek American Wheat
Lwówek American Wheat
Lwówek American Wheat
% alk. 5.5
Blg 13.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Jest to piwo pszeniczne, górnej fermentacji o ekstrakcie 13,5°Blg i alkoholu 5,5%, niefiltrowane. Do warzenia piwa Lwówek American Wheat użyto amerykańskie odmiany chmieli (m. in. Citra i Centennial), wprowadzające charakterystyczne nuty żywiczno-cytrusowe dobrze oparte na solidnej zbożowej podbudowie. ” - mówi Paweł Zarychta, główny technolog grupy BRJ. Skład uzupełniają drożdże, słód pszeniczny oraz słody jęczmienne (pilzneński, pale ale oraz karmelowy). Charakterystyczna jest również jego jasno-miedziana, jednolita barwa. Lwówek American Wheat jest pasteryzowane.
Dodał: krzysiek.w17 - 2017-07-26 08:25:20

oceny Oceny

Użytkownicy 6,2 / ilość: 10
Goście 7,6 / ilość: 5
średnia6,67 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-09-20 23:26:02
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na szkle. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu mało aromatyczne, lekkie nuty owocowe i karmelowe, brak pszenicznych klimatów. W smaku...nijakie, mocno słodowe, drożdżowe akcenty utrzymują się na kubkach smakowych, ciut owocowości, nie ma mowy o cytrusach, goździkach czy bananach, goryczka subtelna choć obecna, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od browaru Lwówek, etykieta w klasycznym stylu, słabo opisana. Warka 13.12.2017. American Wheat, jak nie American Wheat. Mocno drożdżowy i słodowy wyrób, a gdzie ta Ameryka czyli cytrusowy posmak z chmieli, gdzie profil pszeniczny i goździki. A no nie ma... drożdże i drzewne aromaty, to wszystko co ma do zaproponowania to piwo. Poprawność stylowa zerowa, pijalność względnie nienajgorsza...ciężki orzech do zgryzienia...5 z plusem powinno być optymalne, nie tego oczekiwałem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2017-08-23 14:14:38
Barwa Pomarańczowa Podchodząca Pod Jasny Bursztyn Mętna w Aromacie Zdecydowanie Owoce Tropikalne Karmel i Delikatna Pszenica w Tle w Smaku Słodowe Karmel Są Tez Owoce Tropikalne Goryczka Przyjemna Zalegająca Piwo Treściwe Może Trochę Odbiega od Stylu Niemniej Jednak Piwo Przyjemnie Się Pije. :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.