Lumberjack Pils z Trawą Żubrową
Lumberjack Pils z Trawą Żubrową
Lumberjack Pils z Trawą Żubrową
Pils
% alk. 4.8
brak kodu


Jak kiedyś drwale, teraz my korzystamy z sekretów lasu do wzbogacenia smaku i aromatu piwa. Pils z trawą żubrową to piwo jasne, dolnej fermentacji. Leżakowane z dodatkiem polskich chmieli oraz trawy żubrowej.
Dodał: Shinodin - 2018-04-26 17:08:59

Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 5
Goście 3 / ilość: 3
średnia 5,5/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


SATRO

2018-05-14 20:18:52
Dla mnie to piwo płaskie bardzo. Powstrzymam się od sztampowych ocen, bo u mnie liczy się raczej to co czuję od razu i jakie emocje budzi. Wysycenie jest OK, znaczy się nie mam wrażenia piwa koncernowego. Czuje się takie miłe drobne pęcherzyki i to jest OK. To z kolei daje też pianę, fajną gęstą, ale szybko się kończy (piana, nie piwo). Zapach dla mnie praktycznie niewyczuwalny, choć w gruncie rzeczy to dziwne, bo smak żubrówki (turówka szorstka) jest na drugim planie już, a ona pachnie intensywnie. Widać zabił ją bardzo płaski w smaku "tani pils". Smak turówki nie jest kuszący na tyle, żeby ponownie sięgnąć po to piwo. Wygląd dość mętny, raczej ciemny.

prisoner

2017-09-19 19:27:23
Faktycznie efekt zaskakujący w posfaci tego kokosa. W smaku poprawny pils, nuty delikatnie jabłkowe i ciekawa ale niewielka trawiasto ziołowa goryczka.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

Shinodin

2017-09-18 23:17:53
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, pozostawiająca całkiem niezły lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty...faktycznie kokosowe nuty, coś jakby szarlotka z przyprawami, takie pieczone świąteczne jabłuszko, podbudowa słodowa. W smaku szarlotka również dominuje na podniebieniu, gdy już się pomyśli o tym kokosowe, to gości on przy każdym kolejnym łyku, goryczka nieznaczna, niezalegającą, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły biały, etykieta w biało-zielonej kolorystyce, graficznie szału nie ma, ubogo opisana. Warka 13.04.2018. Trawa żubrowa pełną parą, choć nie wiem czy niezbyt pełną, bo przesłania cały smak i nie ma tu już miejsca na inne akcenty. Dodatkowo ten intrygujący kokos...jest ciekawie, nietypowo, a przede wszystkim polsko. Niech stracę i dam 7, na pewno lepsze niż wersja z jałowcem.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

nietzsche

2017-07-14 00:15:25
Wygląd mnie nie zachęca, dosyć ciemne, bursztyn mętne, kolor nie wskazuje zbytnio na lekkość, piana drobna, ale bez szału, szybko się redukuje.
Zapach piękny, zielisty, ziołowy, żubrówkowy z nutą kokosa, skąd tu kokos?
Smak: Pils w stylu polskim, czyli i melanoidyny i odrobina karmelu (ostawiam, że to Wąsosz), natomiast na szczęście nie jest ciężkie nie jest mdłe, robotę robi tu chmiel i żubrówka, jest bardzo chmielowe, swojsko, żubrówkowe, wciąż kokosowe, trochę ściągające, goryczka wyraźnie zaznaczona. Całkiem przyzwoity pils, w stylu polskim rzecz jasna, nawet trochę intrygujący przez tego kokosa, daje nim bardziej niż piwa na Sorachi Ace.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010