Lumberjack Jałowcowy Pils
Lumberjack Jałowcowy Pils
Lumberjack Jałowcowy Pils
% alk. 4.8
5902020105497addbarcode
ulubione: 1

Jak kiedyś drwale, teraz my korzystamy z sekretów lasu do wzbogacania smaku i aromatu piwa. Jałowcowy Pils to piwo jasne, dolnej fermentacji. Leżakowane z dodatkiem polskich chmieli oraz owoców jałowca.
Dodał: Shinodin - 2017-08-29 09:30:10

oceny Oceny

Użytkownicy 6,93 / ilość: 15
Goście 7,14 / ilość: 7
średnia 7/10 / ilość: 22

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-04-08 22:11:29
Drobno-pęcherzykowa piana w kolorze ecru. Barwa miodowa - zmętniona. W aromacie lekki powiew słodkawo-ziołowy jak i delikatnie kwaskowego zapachu Jałowca. Wyraźne nuty iglaste. Jest chmielowo jak i słodowo. W smaku oprócz dobrej podstawy wyraźnie czuć Jałowca. Ciekawe doznanie smakowe jak najbardziej na plus! Ciekawy finał w postaci dość unikalnej ziołowo-pikantnej goryczki niezalegającej.
Wysycenie: średnio-wysokie
Warka do: 20.02.2019r
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-11-30 16:21:12
Przyjemny pils z delikatnym ze slodkim aromatem oraz nutami jałowca.
W smaku pijalne, lekkie z pikantna goryczką.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-09-13 18:29:46
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około pół centymetra, powoli dziurawiąca się, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty chmielowe i słodowe, lekka ziołowość i iglaste akcenty, subtelna landrynka. W smaku słodkawe z wyraźnym ziołowym i iglastym posmakiem, goryczka niezalegającą, krótkotrwała, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły biały, etykieta w białej kolorystyce, z granatowymi wstawkami, ubogo opisana. Warka 13.04.2018. Pils z ciekawym dodatkiem jakim niewątpliwie jest jałowiec wypada w tym wydaniu tylko przeciętnie. Jałowiec zaznacza się sosnowym i iglastym akcentem, ale jest to ulotne odczucie. Sam pils też jakościowo nie powala na kolana. Próba interesująca wykonanie nieco gorsze, jałowcowy pils w moim mniemaniu na góra 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-07-14 00:52:49
Wygląd: znów ciemny bursztyn, bardziej klarowne od żubrówkowego, ładniejsza piana, trwalsza, tu nawet jakiś lacing jest
Zapach: mocno chmielowy, ładny, zielisty, ziołowy, lekko żywiczny, o dziwo mocno tez owocowy, karmel i lekkie malnoidyny, jak na pilsa to może wskazywać na porażkę, choć mi się podoba. Jałowca, którego jestem admiratorem, nie czuję (no dobra, jak się ociepla to trochę wychodzi), lekko pieprzny i pikantny.
Smak: bardzo gładkie, bardzo ładnie ułożone, znów lekko karmelowe i melanoidynowe, w smaku już jałowiec czuć, fajne zielsko, dalekie igliwie, jest owocowe, czuć wyraźnie jasny, czerstwy chleb, goryczka wyższa niż w żubrówkowym, lekki diacetyl, trochę pieprzności. Fajnie ułożone i gładkie, ale trochę mdławe, za niskie tez wysycenie jak na pilsa, żubrówkowe lepsze.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010