Lubuskie Wiśniowe
Lubuskie Wiśniowe
Lubuskie Wiśniowe
% alk. 4.2
brak koduaddbarcode
ulubione: 6

Niepasteryzowane piwo z dodatkiem wiśniowego aromatu. Posiada blado różowy kolor i wyraźny, wiśniowy zapach przypominający klasyczne piwo z sokiem. W smaku goryczka została ograniczona do minimum, choć nadal pojawia się jej namiastka. Mimo silnego owocowego aromatu, nadal w smaku można odczuć piwo. Pianka, choć skromna, utrzymuje się dość długo. Piwo z Browaru Witnica zadowoli z pewnością miłośników piw z sokiem.
Dodał: admin - 2011-08-22 08:16:23

oceny Oceny

Użytkownicy 5,93 / ilość: 30
Goście 7,59 / ilość: 27
średnia 6,72/10 / ilość: 57

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-06-28 17:01:07
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca i zanikająca, jako taki lacing utrzymuje się na szkle. Barwa oczywiście wiśniowa, dość klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu również dominuje wiśnia i jest to zapach naturalny, brak sztucznych aromatów, ale też akcentów charakterystycznych dla piwa. W smaku podobnie, słodziutka naturalna wisienka z nieznaczną goryczką, brakuje tu lepszej kontry kwaskowej, bo ta jest iluzoryczna, mocna słodycz, po jakimś czasie na podniebieniu da się wyczuć, że pijemy jednak piwo, a nie sam soczek, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Witnica, etykieta nowa, bardziej elegancka i przejrzysta, w miarę dobrze opisana. Warka 15.09.2017. Ciekawe wiśniowe piwo, na plus brak sztuczności i chemii na minus nadmierna słodycz. Mimo to uważam, iż można je wypić z całkiem umiarkowaną przyjemnością. Dobra alternatywa dla osób lubiących piwo z sokiem. Ja wystawiam 6, może lekko naciągane, ale niech tak pozostanie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
PostrachLasu
starstarstarstarstar

2014-06-25 15:33:45
Coś tragicznego. Sam sok- był to ostatni raz kiedy kupiłem piwo smakowe. To nawet nie chodzi, że jest to słodkie- to jest przeraźliwy wiśniowa posoka i trochę alkoholu. Swojego kolegę wkręciłem żeby to kupił- bo chciał coś nowego się napić. Nie dopił do końca szyjki. Ja sam wypiłem pół i to w bólach.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 6 )
awatar
Pistolet23
starstarstarstar

2013-12-26 21:41:58
Piwko piłem z kega. Chowa się zupełnie do zwykłych jasnych piw z sokiem. Bardzo słodkie, lekkie, o bogatym smaku. Eksploduje wiśniowym aromatem i smakiem. Nie zgodzę się z opinią że smakuje \"chemiczną\" wiśnią, pisałem o tym przy Lubuskim Jasnym.
Piwo polecam przy spotkaniach ze znajomymi :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 5 )
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
baatman
starstar

2013-11-19 20:45:33
Smakuje jak rozpuszczone landrynki. Napewno nie jest to robione na naturalnym soku wiśniowym tylko na jakimś chemicznym tanim syropie. Pierwsze piwo wiśniowe jakie piłem i ogólnie się zawiodłem.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 6, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010