Lubrow Milk Jet
Lubrow Milk Jet
Lubrow Milk Jet
% alk. 6.1
Blg 15.5
5903686842269addbarcode
ulubione: 2

Milk Stout z trójmiejskiego browaru Lubrow, który warzy od 2013 roku. Znajduje się się on w restauracji Barbados w Gdańsku. Piwowarem Lubrowa jest Zenon Nierda. Piwa w tym browarze powstają na nowoczesnym, rzadko spotykanym sprzęcie, warzelnia wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej. Warzelnia znajduje się w sercu lokalu, tak aby każdy mógł podpatrzeć w jaki sposób powstaje piwo. W stałej ofercie Trójmiejski Browar ma cztery piwa. W ostatnim czasie powstaje dużo nowych ciekawych piw, które są dostępne również w butelkach i można je kupić w całej Polsce. Słodycz i gładkość mleka, oraz palność stoutu ? Proszę bardzo. Spróbuj nowej, mlecznej odmiany Gagata. Nowy zasyp, nowe chmielenie i dodatek niezwykłej laktozy zapewniają nieprzeciętny odbiór tego piwa.
Piwo Niepasteryzowane i niefiltrowane. Skład: woda, słód jęczmienny, jęczmień palony, płatki owsiane, laktoza, chmiele: Amarillo, Boadicea, Chinook, drożdże S-04. Milk Jet miał swoją premierę wraz z Yerba IPA, 19 marca 2015 roku w restauracji Barbados, czyli w miejscu gdzie znajduje się browar Lubrow.
Dodał: Gogo - 2015-05-28 11:02:45

oceny Oceny

Użytkownicy 7,1 / ilość: 20
Goście 1 / ilość: 1
średnia 6,81/10 / ilość: 21

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2021-01-10 22:35:59
Barwa ciemnobrązowa , niemal czarna. Piana beżowa , drobna , trwała i zostawia ładny lacing. Wygląda tak jak powinno. W aromacie kawa z mlekiem dosłownie. Laktoza , czekolada , milk stout pełną gębą. W smaku to samo. Mleko i czekoladowo-kawowo. Ciało w miarę pełne , sesyjne bez dwóch zdań. Tylko delikatnie słodkie od laktozy , gaz niski. Goryczka niska wiadomo. Gładkie , bardzo smaczne klasyczny Milk Stout. Dla mnie rewelacja i najlepsze piwo tego browaru. Warka do 30.03.2021
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Barcelonismo
moderatorstarstarstarstarstar

2021-01-05 19:44:50
Piwe w nowej wersji puszkowej na około miesiąc przed końcem daty. Piwo już wykazywało początki zepsucia. Kwaśny posmak irytujący.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-06-02 23:48:14
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, brak lacingu, jak na ten styl piwa, trochę mi mało. Barwa ciemniejsza rubinowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, ładnie zmętnione. W zapachu kawa, czekolada z mlekiem, palone akcenty, jest bardzo przyjemnie. W smaku gładkie, z wyraźną kontrą kwaskową, czekolada i mleczne klimaty utrzymują się długo na podniebieniu, a palone posmaki dodają jeszcze głębi, goryczka odpowiednia, dobra kontra słodowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Lubrow, etykieta, czy raczej naklejka dobrze opisana, ładna i sympatyczna dla oka. Obok Hevelianuma i Piwnicznego zdecydowanie najlepsze piwo z browaru Lubrow. Jestem dużym zwolennikiem milk stoutów i prawidłowego użycia laktozy, w tym przypadku proporcje są naprawdę dobrze wyważone, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to delikatnie za dużo kwaskowości, którą można było zastąpić goryczką albo słodkim akcentem, ale generalnie i tak jest to co lubię, zaryzykuję i postawię 8, choć z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
milo
starstarstarstarstar

2015-07-12 14:00:47
pite prosto z tanka w browarze , calkiem udany jedyny mankament to brak piany i lekka wodnistosc w smaku
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010