Lubrow HevelJan
Lubrow HevelJan
Lubrow HevelJan
% alk. 4.5
Blg 12.0
5903686842290addbarcode
ulubione: 2

Browar Lubrow postanowił kolejnym swoim piwem oddać hołd wielkiemu Gdańszczaninowi, Janowi Heweliuszowi, z któremu kunszt piwowarski nie był obcy. Był on zarazem wybitnym astronomem, jak i piwowarem. Nasza propozycja to połączenie tradycyjnego stylu Weizen z aromatycznymi chmielami amerykańskimi.
Dodał: Kindi - 2020-12-15 09:10:07

oceny Oceny

Użytkownicy 6,6 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,6 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2021-01-05 21:39:00
Barwa jasne złoto , zamglona. Piana biała , obfita , w miarę drobna i zostawia ładny lacing. W aromacie cytrusy , i paradoksalnie mało cech weizena tutaj jest. Pachnie klasyczną Citrą , trochę mało tutaj Mosaica. Cytrusy , odrobinę perfumowo. Pachnie przyjemnie , choć wolałbym żeby choć trochę więcej było charakteru weizena. W smaku to samo , trochę za mało weizena. Ale cytrusy intensywne bez dwóch zdań. Trochę perfumowe te cytrusy ale jest dobrze. Gładkie , sesyjne , ciało ok jak na ten styl. Gaz przeciętny , niska goryczka wiadomo. Jest dobre , może trochę mniej stylowe niż zwykły weizen z Lubrowa ale nachmielenie bardzo fajne. Warka do 05.05.2021. 7 z minusem to moja ocena.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-12-15 17:29:40
No piękny aromat chmieli amerykańskich. Cytrusy, żywica, lekka nuta diesel. Nawet dość rzadko w IPkach tak czuć chmiel jak tutaj. Wygląd piękny. Piwo wręcz hazy, żółcutkie, soczkowe. Wygląda jak Hazy IPka a nie American Weizen. W szkle dalej cytrusy, ale tu już też przebijają się nuty bananowe. No smaczne piwo. Naprawdę chmiel zmienił tego Weizena nie do poznania. Fajne wysycenie, czuć przyjemne musowanie. Fajne ciało i taka przyjemna gładkość. Piwo jest wręcz takie soczkowe. Fajna owocowość. Czuć tu te cytrusy, pomarańcze i nawet grejpfruty. To wszystko w takiej otoczce słodu pszenicznego. Przez tą owocowość piwo wydaje się słodsze niż podstawka. Już tak nie czuć goryczki. Naprawdę przyjemne piwo. Powiedziałbym bardziej, że to jakaś Session IPka niż American Weizen. Naprawdę to jest smaczne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Kindi
starstarstarstarstar

2020-12-04 17:09:38
Puszka 0,33. Całkiem przyjemny amerykański aromat. W smaku jak najbardziej goździki. Udane piwo.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.