Lubicz Leżak
Lubicz Leżak
Lubicz Leżak
% alk. 5.6
Blg 12.5
brak koduaddbarcode
cena: 6,00 zł

Piwo uwarzone przez Browar Lubicz z Krakowa.

Nasze piwo typu „Lager” charakteryzuje się wydłużonym okresem leżakowania, szlachetną chmielową goryczką i wyraźnym chmielowym aromatem o intensywności od średniej do wysokiej. Wysokie nasycenie sprawia, iż sięgając po kolejny łyk odczujecie Państwo subtelne szczypanie w język. Zawdzięczamy to dwutlenkowi węgla powstałemu w czasie fermentacji i długotrwałego procesu leżakowania, podczas którego drożdże zamieniły cukier ze słodu w alkohol i dwutlenek węgla.

Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słód jęczmienny: pilzneński, karmelowy, zakwaszający, chmiele: polskie i niemieckie, drożdże dolnej fermentacji
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: tfrankie - 2016-03-27 10:58:51

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 3
Goście 7 / ilość: 3
średnia 6,5/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2018-02-01 14:28:14
Barwa Jasnego Złota w Miarę Klarowne Delikatnie Zmętnione w Aromacie Słodowe Czuć Także Drożdże Troszkę Chmielu Są Też Delikatne Nuty Ziołowo-Trawiaste w Smaku Delikatny Słód Nuty Chmielowe Orzeźwiające Przyjemne z Ziołową Wyczuwalną Goryczką Wysycenie Na Średnio-Wysokim Poziomie Bardzo Fajne Piwerko z Krakowskiego Browaru Lubicz w Sam Raz Do Obiadu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
tfrankie
starstarstarstarstar

2016-07-04 20:00:50
Od razu uprzedzam: ja dodałem to piwo na portalu i to, że mój subiektywny negatywny opis został usunięty po nawiązaniu współpracy ocen-piwo.pl z Browarem Lubicz, nie ma wpływu na ponowna ocenę. Piłem je drugi raz w dn. 28.06.2016 i obecna ocena odnosi się tylk odo obecnej warki. Wygląd normalny - bez super ekstrasów, choć piana jest trwała. Zapach mało intensywny, smak słaby, jakby rozwodniony. trochę za mało jak na szczycenie się tyloma nagrodami i cenę piwa (9zł). Dodam, że kelnerka się myliła w zamówieniu - koledze podała APA zamiast pszenicznego, kiełbasa była zwykła, a wg karty jest biała, deska kibica dla 4 osób skurczyła sie do dwóch itd itp.
Szanowni Państwo - w Krakowie jesteście dobrą konkurencją dla CK Browar, ale to tak jakby napisać że sie jest konkurencją dla MacDonalda. Chyba mierzycie wyżej?
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2015-10-23 08:30:37
Pyszne polecam ,
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010