Łomża Mocne
Łomża Mocne
Łomża Mocne
% alk. 7.0
Blg 15.1
5903538900987addbarcode
ulubione: 14

Łomża mocne to produkt mocno ugruntowany tradycją. Jego głęboki chmielowy smak w połączeniu ze zwiększoną zawartością alkoholu sprawia, że jest ono wysoko cenione przez wytrawnych znawców łomżyńskich piw.
Dodał: admin - 2010-07-20 09:16:41

oceny Oceny

Użytkownicy 5,9 / ilość: 96
Goście 7,71 / ilość: 129
średnia6,94 / ilość: 225

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
czerstwabulka
starstarstarstarstar
2023-11-12 12:24:44
WYGLĄD: takie ciemniejsze złoto, piana jak to w mocnym piwie wątła
ZAPACH: mocno słodowy, nie zachęca i nie odrzuca
SMAK: w chlebowy sposób słodowe, trochę słodkie, czuć wyższy woltaż, goryczka lekka jest ale nie chmielowa, tylko wódczana jakby
PODSUMOWANIE: Ogólnie rzadko piję mocniejsze piwa, ale czasem sobie wyjątkowo kupię i wtedy sobie przypominam czemu z reguły omijam mocniaki. Piwo jest dość przymulające i dość ciężkie. Już po wypiciu połowy siada na żołądek. Przyjemność z picia bardzo średnia. Czochra beret jak się było można spodziewać, ale w sumie o to w tym piwie chodziło. No nie powiem, że jest to złe piwo, ale wolałbym go już nigdy więcej jednak nie pić. Jednak wolę zwykłą Łomżę od tej.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2024-01-11 12:15:33
Dobre piwo mało teraz takich.
awatar
Spokoloko
starstarstarstarstar
2023-11-04 19:27:21
Po otwarciu intensywny aromat mocnego piwa który szybko się ulatnia i potem przyjemnie pachnie a po przelaniu do kufla zapach nie różni się za bardzo od podstawowej Łomży, może nawet jest przyjemniejszy, smak, zaskoczenie, bo nie jest ciężkie jak na mocne piwo, jest rześkie, do tego wyraźnie słodowe ale też bez przesady, śmiało mogę powiedzieć że przyjemnie słodowe, no i w sumie tyle. Pomimo tego że lepsze od półki Tatry, żubra i harnasia to mimo wszystko nadal piwo dla pewnej określonej grupy ludzi
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
meshigene
starstarstarstarstar
2023-10-04 16:46:00
Syf-kiła-mogiła. Mocny zapach taniego słodu tuż po otwarciu, a jak człowiek powącha samą puszkę to może się k***a zrzygać, bo to piwo dosłownie wali j*****m gównem. Oprócz g***a mamy tu szmatę po myciu toalety na dworcu oraz olbrzymie ilości estrów owocowych w postaci ruskiego szampanu ze zgniłych jabłek, przefermentowanych w kompostowniku, chociaż te estry tu nie są tak mocny jak w piwach z Głubczyc, chociaż ta łomża odpowiada temu co mówią o Głubczycach.
Smak jeszcze bardziej złożony bo do całego tego syfu co jest w zapachu dołącza rzyg. Łatwiej wymienić wady których tu nie ma, niż te które tu są, a nie ma tu tylko okrutnej alkoholowości i mocnego DMSu (który co prawda odczuwam dopiero w olbrzymich ilościach). To jest chyba absolutnie najgorsze piwo co kiedyś próbowałem (bo pić tego czegoś to nie da się, u mnie ono szybko poszło do zlewu, potem cała kuchnia przez kilka minut śmierdziała zesranym menelem), bardziej gówniane nawet od podobnych w smaku tanich ruskich strongów, bo tamte to przynajmniej dawało się przełknąć bez odruchu wymiotnego.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2023-08-22 22:28:46
Bardzo słodkie, alkoholowe i ciężkie. Niewiele się to różni od jakichś tam tańszych mocnych piw, co żule piją na śniadanie. Nieprzyjemne piwsko, odradzam kupna.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.