Łódzkie Karlsquell Radler
Łódzkie Karlsquell Radler
Łódzkie Karlsquell Radler
% alk. 2.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Karlsquell Radler to idealne połączenie lekkiego piwa z orzeźwiającą lemoniadą cytrynową. Karlsquell Radler zawiera 2,5 % alkoholu i produkowany jest wyłącznie dla sieci Aldi przez Browary Łódzkie. Delikatna goryczka w tle przyjemnie uzupełnia lemoniadową dominację, nagazowanie dość wysokie, razem tworzy to naprawdę pijalny napój orzeźwiający.
Dodał: ryszard_o - 2013-09-09 12:49:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,18 / ilość: 11
Goście 5,57 / ilość: 7
średnia 5,94/10 / ilość: 18

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
wojtaswb2
starstarstarstarstar

2017-09-21 18:36:34
Zaskakująca jak na radlera z marketu piana. Za słodkie, ale po schłodzeniu da się wypić całe.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-05-14 21:28:26
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko opadająca, tworząca nietrwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu chemiczna cytryna i słodowa landrynka. W smaku w sumie tak samo, nie ma się tu czego więcej doszukiwać, chemiczny posmak drażni trochę podniebienie, choć jest do wytrzymania, brak goryczki, lekko kwaskowe, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, bo tylko taka występuje, sama puszka niewyględna, nie zachęca do kupna, opisana całkiem nieźle( jeśli chodzi o skład w którym jest pół tablicy Mendelejewa). Warka 02.08.2017. Chemiczny cytrusowy radlerek od Browarow Łódzkich, piłem już gorsze piwa tego typu, ale i o wiele lepsze. Tutaj przesadzono z chemią, choć w takim stopniu, że piwo jest jeszcze pijalne. 4 z mojej strony będzie więc optymalną oceną, aczkolwiek całej puszki nie dopiłem.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar

2016-09-03 22:43:24
Niezły radler. Wadą piwa jest to, że jest ono mocno słodkie, a słodycz wydaje się być sztuczna. Można spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar
2018-08-19 22:52:28
Nadal kompot słodki Panie Szynku
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
edin.dzeko
starstarstarstarstar

2016-02-07 13:06:57
Wszystko fajnie, ale skład zabija - zaprawa o smaku lemoniadowym, a w niej m.in. jakieś terpeny pomarańczowe, guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej. Cytryny czy też limonki jako takiej, czyli produktu ubiegłego wieku (sic!) w postaci zwykłego owocu raczej próżno szukać w tym całym spisie składników. Dlatego zaniżam ocenę tego mimo wszystko dobrego "piwa". Fajny kolor i rzadko spotykany pianko-kożuszek, jak na standardy "polskich radlerów" z masówek. Nie jeden "polski pils" pozazdrościłby utrzymania się takiej pianki. Za to plus i za smak. Aromat trochę sztuczny, ale i tak jest okej. Ostatnio piłem też Tyskie Radler i to była totalna padaka. A skład pewnie podobno chemiczny, tylko nie każdy "producent" z Polski musi go bodajże w całości podawać. Następnym razem trzeba dokładnie patrzeć na skład tych "radlerów".
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010