Litovel Red Orange
Litovel Red Orange
Litovel Red Orange
% alk. 2.0
Blg 8.0
8593875517213addbarcode
ulubione: 2

Litovel Red Orange to kolejne ze smakowych piw browaru Litovel. Mimo nazwy sugerującej użycie wyłącznie czerwonej pomarańczy, piwo to produkowane jest na bazie mieszanki różnych owoców (pomarańcza, cytryna, grejpfrut). Stąd w smaku oraz w aromacie dominuje wyraźna cytrusowość. W tle wyczuwalna jest także lekka goryczka. To orzeźwiające piwo o niskiej zawartości alkoholu, najlepiej sprawdzające się w gorące letnie dni.
Piwo występuje także pod nazwą Litovel Červený Pomeranč.
Dodał: Barcelonismo - 2015-06-15 08:36:42

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 8
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia7,3 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-05-29 20:50:36
Piana nie do końca biała z elementami różu, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza pomarańczowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przyjemnie słodkie nuty pomarańczowe i w sumie tyle... żadnych piwnych aromatów czy chemicznych dodatków. W smaku oczywiście słodziutkie, czerwona pomarańcza jest głównym aktorem, lekka kontra kwaskowa i nieznaczna podbudowa słodowa, o goryczce możemy tylko pomarzyć, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od browaru Litovel, etykieta w pomarańczowej kolorystyce z owocem pomarańczy na froncie. Warka 26.10.2018. Całkiem smaczny radler, co najważniejsze nie chemiczny i przyjemnie owocowy. Oczywiście kontra kwaskowa mogłaby być lepsza, aczkolwiek stawiam je wyżej niż nasze rodzime radlery. Pijalność wysoka, orzeźwienie przeciętne, brak chemii na plus, co daje w łącznym rezultacie mocną 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
P5YB0RG
starstarstar

2015-10-12 10:11:31
Piana średnio pęcherzykowa średniej wysokości o białym kolorze. Piwo klarowne barwy pomarańczowej. W aromacie bardzo mocno wyczuwalna pomarańcz z lekka słodowością. Smak to tylko i wyłączne bardzo dojrzała pomarańcz z krótką ale wyczuwalną goryczka.
Ogólnie o niebo lepsze niz wszystkie radlery i tego typu piwa dostępne na polskim rynku
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.