Letnie Międzygórskie
Letnie Międzygórskie
Letnie Międzygórskie
% alk. 5.0
Blg 10.0
5902448150383addbarcode

Miał być wierszyk ale piwo jest tak dobre, że poeta nie był w stanie. . . a wstanie jak mu przejdzie. . . a wtedy wtedy się przejdzie po Międzygórzu z piwem w ręce. Piwo typu lager, pasteryzowane, niefiltrowane. Składniki: woda, kompozycja słodów jęczmiennych, kompozycja chmieli, drożdże piwowarskie. Sposób chmielenia: na gorąco i na zimno. Wyprodukowano w Polsce na zlecenie Browaru Rebelia, 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. Melioracyjna 18. Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: Basileus81 - 2020-08-19 10:15:50

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Basileus81
starstarstarstarstar

2020-08-29 22:08:53
Warka 12.09.2021 r. Piana nieregularna, nisko rozbudowana lecz trwała. Piwo koloru herbaty lub miedzianego, występuje wyraźna opalizacja. Raczej nisko wysycone. W zapachu dominują nuty nowofalowe: owocowo-egzotyczne, słodowo-chmielowe - dość złożone i nietypowe jak dla standardowego lagera. W smaku wyczuwalna goryczka na średnim poziomie uzupełniona estrowymi akcentami - owocowość ale trudno ja przypisać do konkretnego owocu. Piwo to cechuje się balansem słodowo-chmielowy i być może przypomina mi nieco Miłosław lager chmielowy jeśli chodzi o swój profil. Dość ciekawe, złożone i przez to warte polecenia.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.