Langier Beer Hazy Crazy
Langier Beer Hazy Crazy
Langier Beer Hazy Crazy
% alk. 5.6
Blg 14.0
IBU 42
brak koduaddbarcode

Niezwykle soczyste piwo o mocno owocowo cytrusowym aromacie i smaku pochodzącym wyłącznie z odmian amerykańskiego chmielu Mosaic, Citra, Simcoe i Centennial.
Dodał: Marianek - 2018-09-17 10:50:52

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2018-09-30 22:01:59
Aromat niesamowicie intensywny, mocno owocowy, słodki. By nie rozwodzić się zbyt długo napiszę wprost - multiwitamina, świeżo wyciśnięty, słodki, soczysty aromat. Mango, melon, brzoskwinia, kiwi, ananas, marakuja a nawet coś na wzór banana i gumy balonowej. Wszystko absolutnie wszystko z najwspanialszych owoców tropikalnych jest tutaj zawarte i tworzy piękną, zgraną i harmonijną kompozycję. Po ogrzaniu się mocniejszym pojawia się nuta drożdżowa.

Zmętnione, jasno pomarańczowe, o obfitej, choć szybko opadającej i syczącej pianie. Piwko lekko wychodziło z butelki co budzi moje obawy nad przegazowaniem.

Niezbyt pełne, smukłe i gładkie. Brakuje tego jeśli mamy mieć do czynienia z topowym Vermontem. Średnio nagazowane dwutlenkiem węgla co też trochę drażni w tym stylu. Wodniste, o niskiej słodowej pełni, jednak całość wrażenia w ustach znów nadrabia mnóstwo chmielowego, owocowego smaku. Znów jest soczyście, mega owocowo, słodko, trochę drapiąco pomimo niezbyt wysokiej goryczki - ta absolutnie w ramach stylu.

Jeden z najpiękniejszych aromatów z jakim się spotkałem w przypadku Vermont IPA. W smaku troszkę niedociągnięć się znalazło - nazbyt mocno nagazowane, wodniste, niezbyt gładkie, jednak chmiel w postaci walorów czysto smakowych znów na najwyższym poziomie. Bardzo dobre piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 10, wygląd: 7 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-09-16 21:55:13
Oko: kolor cytrynowy, zmętniony. Piana biała, dość wysoka, gęsta, ładnie zbudowana.
Nos: wyraźne aromaty owoców cytrusowych kwaskowych i gorzkich. Niestety, zaszło lekko szmatą.
Smak: gładkie soczyste, słodkawe z minimalna goryczką. Poczałkowo słody i sporo owoców cytrusowych, na finiszu lekko zalegająca minimalna goryczka w dość dobrym typie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.