Łąkomin Basior
Łąkomin Basior
Łąkomin Basior
% alk. 11.5
Blg 25.0
IBU 80
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Właśnie trzymasz w ręku piwo uwarzone w samym sercu Lubuskiego lasu. Słychać tutaj szum przepływającej rzeczki Łąkomianki, śpiew ptaków i odgłosy zwierzyny leśnej. Tak magiczne miejsce musi być natchnieniem dla piwowara. . .
Dodał: Shinodin - 2018-02-26 07:51:04

oceny Oceny

Użytkownicy 8,45 / ilość: 11
Goście 8,8 / ilość: 5
średnia 8,56/10 / ilość: 16

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Krwawy
starstarstarstarstar

2019-08-27 09:09:48
Takie piwa to ja lubię
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
Aleksy_
starstar

2019-07-15 18:49:17
Słodowy aromat, słodkawy, z dodatkiem karmelu, owoców.

Piana beżowa, piwo w kolorze miedzianym, definitywnie nieklarowne.

Definitywnie przyjemny, treściwy smak, z bardzo aksamitnym posmakiem i nutami szkockiej. Jedyne co przeszkadzało to zbyt mocna gorycz i alkoholowe rozgrzanie, jednak o American Barelywine, o tym zapomnieć nie można ;)

Bardzo dobre, godne polecania piwo, szkoda, że w mojej okolicy coraz trudniej dostępne.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 8, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2018-09-04 22:03:40
W aromacie bardzo słodowo. Na pierwszym planie skórka od chleba, w tle toffiee, karmel, suszone owoce. Całość wieńczy nuta alkoholowa. Nut amerykańskiego chmielu niestety nie wyczuwam.

Piwo leciutko opalizujące, o głębokiej, bursztynowej barwie. Piana sycząca, szybko opadająca i z oporem tworząca niespełna pół centymetrową warstewkę która i tak szybko opadła do cienkiego pierścienia na ściankach szkła.

Treściwe, pełne ciała, gęstości. W smaku słodowość, słodycz karmelu, wyrobów czekoladopodobnych. W tle owoce cytrusowe, akcenty żywicze oraz orzechowe. Gorycz - wysoka, szybko wyczuwalna, wraz z lekko rozgrzewającym alkoholem w przełyku. Finish w typie skórki od chleba w połączeniu z suszonymi owocami.

Trochę brakuje mi tutaj charakteru amerykańskiego chmielu. Słodowość w postaci potężnego, ciężkiego, wyleżakowanego i przyjemnie karmelowego piwa fajna, alkohol bardzo ładnie ułożony i dobrze dopełnia całości, ale chmielowość ma tutaj duży problem by się przebić. Mimo wszystko bardzo bardzo dobry barley wine.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2017-12-05 20:36:05
zapach słodycz, alkohol, karmel, toffi, słód, smak słodkie, czekolada, karmel, alkohol, bombonierka, średnio gęste, czuć ten procent, alkohol w zapachu i smaku dobrze ułożony, wysycenie niskie+, gorycz ciemna czekolada, kwaśna, ogólnie dobre, patrząc na dość ubogi, jednocześnie nieprzekombinowany zasyp: pale ale, caramunich I + chinook wyszło to mega dobrze
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010