Książęce Ciemne Łagodne
Książęce Ciemne Łagodne
Książęce Ciemne Łagodne
% alk. 4.1
Blg 11.9
5901359044651addbarcode
ulubione: 62
cena: 3,69 zł

To niezwykłe połączenie intensywnej ciemnej barwy oraz zaskakującego łagodnego i złożonego smaku, uzyskiwanego dzięki kombinacji czterech odmian słodu jęczmiennego. Słód pilzneński i monachijski nadają mu delikatny biszkoptowo-miodowy bukiet, podczas gdy słód karmelowy i palony wzbogacają trunek o intrygujące nuty czekolady i świeżo mielonej kawy. Ciemne Łagodne to piwo idealne dla wszystkich poszukujących w piwie prawdziwej głębi i przyjemności.
Dodał: Cheveu - 2012-07-20 10:04:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,28 / ilość: 623
Goście 7,32 / ilość: 373
średnia6,67 / ilość: 996

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
weizenfan
starstarstarstarstar
2023-09-26 21:50:36
Butelka: tłoczona z wzorem korony książęcej, etykieta beżowo-brązowa z wizerunkiem księcia Jana Hochberga. Na dole etykiety podane parametry piwa. W miarę szczegółowy skład. Kapsel miedziany z nazwą browaru.
Aromat: w butelce bardzo saby. Są aromaty słodowe, kawowe, lekko czekoladowe, w tej kolejności. W szkle jeszcze słabiej, chociaż ta kawka jest jeszcze dość wyczuwalna.
Kolor: bardzo ciemnobrązowy, wręcz nieprzejrzyście czarny.
Piana: koloru ciemnobeżowego, wysoka, drobnopęcherzykowa, opada wolno. Lacing umiarkowany.
Smak: w pierwszym odczuciu całkiem gładki, pierwsze łyki naprawdę obiecujące. Bazowo piwo jest czysto słodowe, ale czuć głębię i różnorodność kilku rodzajów słodów. Przy przytrzymaniu na języku wychodzą smaczki czekoladowe, kawowe, lekko orzechowe, ale są to takie ciekawe nuty, nie są przytłaczające, ani mulące. Finisz dość krótki, w typie gorzkiej czekolady, lekki. Wysycenie w średnioniskich parametrach. Muszę przyznać, że jestem na tak. Tym piwem da się ugasić pragnienie, ale też trochę podelektować przy chłodnym wieczorze. Piwo nie jest zbyt sesyjne, ale jest całkiem pijalne.
Ogólna ocena: solidna pozycja, aromaty na początku nie zachwyciły, ale smak nadrobił. Miłe zaskoczenie.
Kupione: 26.09.2023, Biedronka, cena: 4.79zł, data ważności: 18.12.2023.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 3, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2023-04-04 15:30:16
Całkiem niezłe ale obecna cena (6zł) - praktycznie skreśla mi to piwo z listy, bo żadne piwo koncernowe nie jest tyle warte. Tylko na promocję czekać.
awatar
Spokoloko
starstarstarstarstar
2023-03-04 00:54:27
Zapach ciemna gorzka czekolada, czarna kawa, wygląd ciemnobrązowy niemal czarny i nieprzenikalny kolor z niską brązowawą pianą ktora znika zmieniając się w trwały kożusze. Zaskakujący smak, zaskakujący w pozytywny sposób, ciemna czekolada, słodkie palone ziarna kawy i lagerowa rześkość plus gdzieś na skraju kubków smakowych chmielowy smaczek (albo moje kubki smakowe są po prostu zjebane) daje przyjemny smak z którym chce się usiąść bujanym krześle z ulubioną książką którą nie raz czytaliśmy i której stronicę pachną dawno zwietrzałym tuszem, starym, zbrązowiałym papierem i twardą okładką, książęce ciemne łagodne jest warte chociaż spróbowania wiec polecam je chociaż spróbować
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2023-02-04 02:25:46
Za kilka godzin skończę nockę w pracy i udam się do sklepu aby zakupić 4 sztuki tego trunku, nie mogę się doczekać pozdrawiam
awatar
Spokoloko
starstarstarstarstar
2023-03-04 00:38:50
Znam te uczucie kiedy myśl o jednym konkretnym piwie zaprząta umysł, to twój pomysł skłonił mnie do spróbowania tego piwa więc zdrowie
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.