Krynica Kult Weißbier
Krynica Kult Weißbier
Krynica Kult Weißbier
% alk. 5.0
Blg 12.0
4810014014070addbarcode
ulubione: 11
cena: 3,69 zł

Pszeniczne piwo niefiltrowane ze sporym zmętnieniem. Posiada jasno żółty kolor a po zmąceniu podchodzący pod jasny brąz. W smaku wyczuwalne prawidłowe akcenty chlebowe, jęczmienne, bananowe i delikatne owocowe estry z wyczuwalną delikatną goryczką oraz z ciekawym chmielowym aromatem. W przypadku przelania do szklanego naczynia potrzeba nieco cierpliwości ponieważ piana gwałtownie wybija ku górze już przy nalaniu niewielkiej ilości piwa. Jest to nowa wersja piwa Kult o min. 0.5% większą zawartością alkoholu. Jest wzorcową alternatywą dla tańszych piw pszenicznych i tańszych piw produkowanych w oparciu o Niemieckie Prawo Czystości z 1516 r.


Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, chmiel, drożdże.
Piwo pasteryzowane.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: piwowarwwa - 2013-10-31 12:29:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,29 / ilość: 130
Goście 7,18 / ilość: 149
średnia6,77 / ilość: 279

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
tomucho77
starstarstarstarstar

2017-09-09 19:45:26
Piwo nieprzejrzyste, mętne (mikroskopijny osad na dnie); kolor - jasna słomka; piana - biała, kremowa w szkle uniosła się do poziomu dwóch palców i opadła po kilku chwilach; lacing - słaby; aromat: bardzo przyjemny ze słodową dominacją ! w tle czuć wyraźne banany i goździki; smak: treściwy z początku słodowo-drożdżowy, później do głosu dochodzą banany i goździki a na końcu chlebek, piwo umiarkowanie słodkie; goryczka - delikatna, kwaskowa; alkohol - niewyczuwalny; wysycenie - optymalne; opakowanie: goły biały kapsel, etykiety metalizowane o sympatycznym wyglądzie i standardowa butelka. Reasumując smaczny pszeniczniak bez większego zachwytu.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
lesiobe
starstarstarstarstar

2017-07-19 10:24:48
Poprę przedmówcę czyli najlepszy stosunek jakości do ceny. Kult to delikatny pszeniczniak ,w którym nie wyczułem żadnych obcych smaków . W porównaniu do droższego ciechana ma się jak ambrozja do popłuczyn po mytej kadzi .Rzeczywiście piwo znalazłem przez googla ,bo wyszukiwarka po nazwie nie znajduje.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-04-16 17:55:43
w tej cenie czyli okolo 3 zl , najlepsze pszeniczne na rynku
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2017-04-03 19:13:22
smaczny pszeniczniak , a swoją drogą gdzie na butelce jest informacja że piwo nazywa się Krinitsa???bo przez to myślałem ze piwa tego nie ma w bazie i dopiero przez Google się doszukałem że jest , wiec kolega mógłby nie utrudniać i dodawać - piwa po informacji z butelki . pozdrawiam
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2017-04-03 21:09:39
Aby ułatwić szukanie piwa i także wyeliminować ewentualne błędy przy wprowadzaniu do katalogu, od jakiegoś czasu na portalu obok nazw piw (marek) podawane są też nazwy browarów, które to piwo warzą. I też dzięki temu można wyeliminować pomyłki, które wynikają z tego, że kilka browarów warzy piwa pod tą samą nazwą - właśnie dziś dostałem od kumpla piwo przywiezione z Czech o tej samej nazwie, jaką mają piwa warzone dla Tesco przez browar z Piotrkowa Trybunalskiego (Rebel).
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.