Kraftwerk Reversal
Kraftwerk Reversal
Kraftwerk Reversal
% alk. 5.2
Blg 12.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Reversal to piwo warzone przez Browar Kraftwerk dla hiphopowego zespołu Pokahontaz. To klasyczne amerykańskie ale, mocno chmielone o wyczuwalnym aromacie owoców cytrusowych i tropikalnych. W smaku wyczuwalna jest owocowa goryczka i mocna chmielowość. Wysycenie umiarkowane.
Dodał: Barcelonismo - 2015-06-27 19:05:23

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 13
Goście 8 / ilość: 8
średnia 7,38/10 / ilość: 21

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2017-07-24 17:13:39
gdzie je kupie?
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2015-11-17 22:36:03
Piana drobnoziarnista, ładny lacing, wysoka na około centymetr, wolno opadająca, dobrze się prezentuje w kuflu. Barwa ciemniejsza grapefruitowa, nieprzejrzyste, mętne. W zapachu elegancko cytrusowe, citra wyczuwalna, trochę egzotyki, amerykańskie chmiele dają o sobie znać. W smaku solidna goryczka przeplata się ze słabszą kontrą słodową, egzotyczne owoce również się pojawiają, chociaż już zdecydowanie mniej niż w zapachu, ciut kwaskowości, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w świetnym, nietypowym stylu, nawiązująca do grupy hip hopowej. Co tu się dużo rozpisywać, klasyczne APA, w standardowej odsłonie, brakuje mi tu trochę większej inicjatywy piwowarów, piwo jest poprawne stylowo aż do bólu, a przez to zbyt nudne, biorąc pod uwagę fakt, że nie jestem fanem tego stylu 6 z plusem powinno być sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2015-10-14 22:17:01
Cena : 8,70 , Warka : 30.11.2015 ; Barwa: złoty przechodzący w bursztyn ; lekko zmętnione , widać drobinki w ciągłym ruchu czyli piwo opalizujące ; Piana : biała , drobopęcherzykowa , podczas nalewania dosłownie wylewa się z szkła po czym powoli się redukuje , tworzy różnorakie firany , po 2-3 min gładka pofalowana tafla ; Aromat: czuć że to APA z pewnością , cyrusowe to na pewno , żywiczne jak by inaczej , jako 3 chmielowo-słodowe mało intensywne ; Smak : żywiczny , iglasty taki lepiący jak żywica oczywiście to temat przewodni tym piwie , nie doszukałem się ani cytrusów a ani tropikalnych akcentów ; Moim skromnym zdanie piwo zasługuje na spróbowanie choć nie jest klasyczną APA - ą , to jest ciekawa odskocznia od schematycznych ram tego gatunku .
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 4 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2015-10-03 16:45:01
Piana dobra i dość trwała, zostawia ładny ślad. W aromacie ze szkła dominacja chmielu ? rześki aromat cytrusów, troszkę żywicy i do tego minimalna nuta chlebowa. Ze szkła lepiej, ale nadal nisko wyczuwalne słody i chmiel jak z butelki. W smaku nie ma cytrusów, minimalna słodować, za to dominacja ?lasu? ? iglaki, żywica, a goryczka dość mocna i trwała, ale łodygowa. Ogólnie taka sobie APA, bez cytrusów i owoców.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010