Kraftwerk Flying Circus
Kraftwerk Flying Circus
Kraftwerk Flying Circus
% alk. 4.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo mgliste jak pojęcie klauna o sterowaniu latającym cyrkiem, lekkie jak jego podejście do powierzanych mu obowiązków i jasne jak to, że możesz spodziewać się niespodziewanego. Gdy przeleci nad Twoją głową najpierw uderzy Cię bogactwo smaku hibiskusa, potem aromat kokosu, a całości dopełni delikatna goryczka amerykańskich chmieli.
Dodał: ark00 - 2016-07-26 22:20:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7,08 / ilość: 13
Goście 6,75 / ilość: 4
średnia7 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2016-12-23 20:31:08
Excellent summer ale this! Polecam!
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-10-26 21:41:34
Piana biała, drobnoziarnista, elegancko gęsta i puszysta, wysoka na około pół centymetra, powoli dziurawiąca się, bardzo ładny długo pozostający na szkle lacing. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu nuty, cytrusowe, kwiatowe, kokos występuje tylko gdzieś w tle. W smaku przyjemne owocowe akcenty, goryczka na odpowiednim poziomie, dobra kontra kwaskowa pochodząca z hibiskusa, kokosa praktycznie nie czuję, owocowa słodycz również na miejscu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta opisana z humorem w czarnej kolorystyce, ciekawa graficznie na froncie. Warka 21.03.2017. W moim mniemaniu udany Summer Ale, kokos wcale nie jest przesadzony, a kwaskowość hibiskusa dobrze uzupełnia smak. Orzeźwienie na konkretnym poziomie, tym razem Kraftwerk jak najbardziej na plus, ciekawe połączenie i mi bardzo podpasował ten niewyczuwalny kokos, gdyby był bardziej wyraźny, mogłoby nie być tak przyjemnie. Zasłużone 7 z mojej strony.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-08-13 20:09:10
Zapach sam kokos. Wygląda smacznie.smakuje świeżo. Fajnie lekkie.
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar
2016-08-07 23:01:37
Byłoby to niezłe, ładnie prezentujące się w szkle AIPA, gdyby nie ten kokos. Strasznie mi nie pasuje, jest taki trochę jakby sztuczny, \"perfumowy\", kiepsko współgra z akcentami chmielowymi, psuje całą degustację. Hibiscus za to bardzo przyjemny.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.