Kraftwerk Easy Rider
Kraftwerk Easy Rider
Kraftwerk Easy Rider
% alk. 5.2
Blg 12.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 7

Aromatyczne, wytrawne piwo o pięknym złotym kolorze. Uczucie towarzyszące jego degustacji jest jak poranna przejażdżka po oszronionych bezdrożach podwąsoskich wsi. Początkowy gładki ślizg przez oba pasy kończy się lądowaniem w rowie z niebywałym impetem. Tutaj natomiast wyraźne nuty cytrusowe po przełknięciu ustępują miejsca silnemu uderzeniu goryczki, pozostawiającej po sobie niezatarte wspomnienie. Ciesz się nim bez pośpiechu.
Dodał: Gość - 2016-04-05 15:59:52

oceny Oceny

Użytkownicy 7,19 / ilość: 26
Goście 7,86 / ilość: 7
średnia 7,33/10 / ilość: 33

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Damcio88
starstarstarstarstar

2019-10-07 17:52:34
Ciemno złociste w kolorze z białą, szybko opadającą i dziurawiącą sie pianą. Lacing jest i powiem szczerze że jeden z pełniejszych jakie widziałem. Ładnie to wygląda. Aromaty kwiatowe, żywicze, w smaku między innymi cytrusowo co nie jest większym zaskoczeniem. Gdyby cena była niższa kupowałbym częściej.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-02-04 18:42:54
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, znikomy lacing. Barwa jaśniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty cytrusowe, żywiczne, ciut egzotycznych klimatów, słodowe i karmelowe akcenty. W smaku przede wszystkim cytrusy, żywica, mocna karmelowa kontra słodowa, goryczka adekwatna do stylu, dużo kwiatowych klimatów, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta również w tej kolorystyce, w miarę dobrze opisana, graficznie jest tutaj ubogo. Warka 30.04.2017. Karmelowe, mniej cytrusowe American Pale Ale, w mojej opinii jest zbyt słodko, a za mało goryczkowo, orzeźwiająco. Kraftwerk po raz kolejny udowodnił to, że nie jest jakimś wybitnym browarem. Średnia półka z aspiracjami na coś więcej, ale ten potencjał nie jest wykorzystany...smaczna APA, jednak nie poleciłbym fanom tego stylu...6 z plusem to maksymalna ocena jaką mogę wystawić w tym przypadku.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
nocą_po
starstarstarstarstar

2016-10-25 22:38:24
Dość goryczkowe piwo, mógłbym powiedzieć jednostronne, próżno szukać tu słodowej kontry, niby coś tam jest ale nie wiele. Myślę że w ramach gatunku stylu chociaż piwo niezbyt lekkie. Aromatyczne, trochę cytrusowe, silne. Jedno wystarczy...
awatar
kghyt
starstarstarstarstar

2016-05-02 08:32:01
połączenie chmielu Caskade i Citra daje wyraźną goryczkę i przyjemne cytrusowe nuty, dla mnie super piwo
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010