Krafter Radler Cytrynowy
Krafter Radler Cytrynowy
Krafter Radler Cytrynowy
% alk. 2.0
5906734836869addbarcode

Piwo z lemoniadą o smaku cytrynowym. Wyprodukowane dla Polskie Supermarkety sp z o. o. Dostępne w marketach sieci PoloMarket, w puszkach o pojemności 500 ml.
Dodał: stacher93 - 2019-10-25 15:49:04

oceny Oceny

Użytkownicy 4 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia4 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-07-25 13:37:43
Piana biała drobnoziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu chemiczne nuty cytrynowe, ryżowe i trochę brzeczkowe akcenty, subtelna słodowość, sporo landrynki. W smaku oczywiście słodziutkie, chemicznie cytrynowe, landrynka dominuje na podniebieniu, brak goryczki, czy kontry kwaskowej, lekki brzeczkowy posmak, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, nie wiem czy występuje inna, puszka graficznie wykonana w najprostszy możliwy sposób. Warka 16.03.2021. Słodki, cytrynowy ulepek, bez jakichkolwiek walorów orzeźwiających, nienaturalne posmaki rządzą na kubkach smakowych. Można się było tego spodziewać, dlatego też ode mnie 3.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.