Kraft Lab Pierwsza Faza Zaćmienia
Kraft Lab Pierwsza Faza Zaćmienia
Kraft Lab Pierwsza Faza Zaćmienia
% alk. 4.9
Blg 12.8
5900378667018addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone przez Browar Kraft Lab.
Orzeźwiające, wytrawne, z delikatną słodyczą i żywiczno-przyprawową goryczką oraz delikatnym posmakiem chleba. Wyraźny aromat grejpfrutowy i bananowy.
Skład: woda, słody (Pszeniczny, Pilzneński, Monachijski, Karmelowy), chmiel (Lunga), dodatki (sok z czerwonego grejpfruta), drożdże Safbrew WB-06.
Polecane potrawy: delikatny smak równoważy mocne i wyraziste przyprawy, a jednocześnie stanowi idealne dopełnienie delikatnych potraw z drobiu, ryb, serów i sałat.
Polecana temperatura serwowania to 3-5°C.
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-22 08:48:19

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 15
Goście 7,25 / ilość: 4
średnia 7,05/10 / ilość: 19

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Damcio88
starstarstarstarstar

2019-11-03 16:19:47
Kwaśny, owocowy kraft. W smaku przede wszystkim grejpfrut. Taki trochę weizen. Nie jest zły, choć ta duża kwasowość tutaj trochę mi nie odpowiada. Całość dosyć dobra.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2019-06-30 17:25:53
zapach banan, zioła, grejpfrut, drożdże, wysycenie średnie-, lekko musujące, w smaku karmel, kwaskowe, sok z grejpfruta, w tle pszeniczne klimaty, lekko cierpkie, gładkie, gorycz niska, ogólnie dobre, cena 5,79zł
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-14 21:18:41
Piana biała drobnoziarnista, gęsta i puszysta, wysoka na około półtora centymetra powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu bardziej wyczuwalne nuty grapefruitowe, dopiero na drugim planie pszeniczne aromaty: goździki, banany oraz drożdże. W smaku natomiast odwrotnie, goździki zdecydowanie grają główną rolę, mniej drożdży i banana, fajny kwaskowy finisz o profilu grapefruitowym, goryczka adekwatna do stylu, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w ciemnej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 04.03.2020. Ciekawe połączenie weizena z sokiem z czerwonego grapefruita. Sam pszeniczniak jest nieco zbyt słodki, goździkowy, jednak kwaskowy grapefruit udanie to kompensuje. Mocna 7 nie powinna być przesadzona, póki co najlepszy wyrób od Kraft Labu jaki miałem okazję kosztować.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-03-24 21:51:45
Wygląd: kolor słomkowy, bardzo mętne, śliczna piana i lacing.
Zapach: Tu są dwie fazy, zaraz po otwarciu daje winogronem i innymi jagodami oraz grejpfrutem, po ociepleniu dominuje grejpfrut, jakieś zielsko, a w tle wyraźny banan i goździk
Smak: Piwo lekkie, jak na styl przystało (choć pierwotnie myślałem, że to będzie Wheat a nie Weizen), mocno kwaskowe, grejpfrutowe, fajna zielistość wpadająca w rdest, winogrono, banan, goździk, jakaś delikatna nuta karmelowa, ale spieczony chleb pszeniczny. Jestem pod wrażeniem, młody browar, prostymi środkami zrobił weizena, który jest ciekawy i jednocześnie nowofalowy.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010