Koreb Łaskie Żywe
Koreb Łaskie Żywe
Koreb Łaskie Żywe
% alk. 6.5
5907542647067addbarcode
ulubione: 4
cena: 5,00 zł

Łaskie Żywe to piwo niepasteryzowane i niefiltrowane. Posiada bardzo ładną, mętną barwę. Zaskakująco ciekawą, jak na piwa od Koreba, pianę, wyrazisty słodowo-drożdżowy zapach i dość oryginalny smak. W smaku piwo naprawdę jest treściwe i bardzo orzeźwiające. Wysycone jest dość mocno.
Dodał: ryszard_o - 2013-03-09 14:00:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,71 / ilość: 38
Goście 7,67 / ilość: 100
średnia7,41 / ilość: 138

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2022-08-28 22:51:09
Kupiłem 5l na rolszansie smak ok, od południa popijałem i na wieczór pękło a ja prawie trzeźwy , nie ma ma 6 % może 4
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-04-19 23:10:51
Jak jestem na targach w III Alei w Cz-wie to zawsze spróbuję tego piwa. Cena jak w Pewexie albo sklepie komercyjnym w PRL. Jakość tego piwa jest zmienna i niestabilna. Jak trafisz dobrą warkę to fajne piwko. Najlepiej kupić lane z kega. Jest treściwe, orzeźwia i ma przyjemną kwask
owość. Dobra warka bije każdego koncerniaka. Można trafić podłe warki i wtedy tragedia. Piwo bez wyrazu i na granicy zepsucia. Można wypić tylko świeże i szybko. To piwo bardzo szybko ulega starzeniu i pogorszeniu smaku. Jest ryzyko. Warto kupić na próbę 1 butelkę i spróbować tak na wstępie. Zakup kilku piwo to zawsze ryzyko straty niemałych w końcu pieniędzy. Zauważyłem, że piwo bardzo źle znosi dostęp światła. Można to uznać za plus jakoby nie było utrwalane chemicznie. Podsumowując najlepiej z kija i wtedy możliwość trafienia fajnej warki. Piwo to budzi mieszane uczucia. Ostatnio kupiłem 4 sztuki i są bardzo kiepskie. Żałuję, że byłem sentymentalny. Lepiej było kupić nawet Pilsner Urquell. Ten czeski koncerniak mimo zielonej butelki lepiej wchodzi od przepłaconego lekko przeterminowanego Łaskiego. Szkoda, że Browar Koreb tak lekceważy klientów. Cenę to potrafią zaśpiewać.
awatar
jacquenty
starstarstarstar

2020-08-02 02:15:55
Nie przemówiło do mnie, jak i inne ich produkty. Tak samo jak gdzie indziej, ciężki ziołowo-korzenny posmak i brak goryczki.
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2019-10-24 20:04:32
Aromat słodowy, w smaku jakoś nic się nie dzieje. Smakuje jak ...zwykły koncerniak, a cena jest kosmiczna w porównaniu do jakości. Goryczka iluzoryczna. Jakiś większych wad nie ma,ani specjalnych smaków tu nie wychwycisz. Po prostu do spróbowania i zapomnienia.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.