Komes Porter Bałtycki Płatki Dębowe
Komes Porter Bałtycki Płatki Dębowe
Komes Porter Bałtycki Płatki Dębowe
% alk. 9.0
Blg 21.0
5901687910826addbarcode
ulubione: 44
cena: 8 zł

Komes Porter Bałtycki Płatki Dębowe to ciemne piwo dolnej fermentacji, które zawdzięcza swój złożony i bogaty profil palonym słodom oraz leżakowaniu z płatkami francuskiego dębu. aromat i smak piwa łączy nuty czekoladowo-kawowe ze szlachetnymi akcentami drzewnymi.

Płatki dębu są wytwarzane ze szlachetnych odmian francuskich dębów wykorzystywanych w bednarstwie. Dodane w fazie leżakowania nadają Porterowi Bałtyckiemu unikalnego charakteru.

Na przestrzeni 18 miesięcy trwałości Komes zmienia swój smak. Zdecyduj, ile będzie leżakował Twój Komes.
Warzyliśmy nasze piwo niespiesznie, poświęcając mu wiele czasu i troski - ciesz się nim w ten sam sposób, powoli odkrywając bogactwo jego smaku.

Składniki: woda; słody jęczmienne: Pilzneński, Palony; dodatki: ekstrakt słodowy jęczmienny, płatki dębowe; chmiel: Herkules; drożdże: dolnej fermentacji W34/70.
Piwo pasteryzowane.
Dodał: SaintBase - 2016-09-27 11:10:25

oceny Oceny

Użytkownicy 8,1 / ilość: 210
Goście 8,44 / ilość: 61
średnia8,17 / ilość: 271

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Basileus81
starstarstarstarstar

2021-04-29 22:22:03
Warka 11.08.23 r. Piana niska, beżowa, szybko zanikająca. Piwo barwy ciemno rubinowej. Wysycenie średnie do niskiego. W aromacie słodowość, palone akcenty, kakao, deserowa czekolada. W smaku surowe kakao, czekoladowe nuty, lekko drzewne akcenty gdzieś w tle. Dość wyraźnie zaznaczona goryczka, silniejsza niż w zwykłym porterze. Dość dobrze zbilansowane, raczej wytrawne choć w mojej opinii nie tak gładkie i deserowe jak czysty porter bałtycki. Piwo mocne, lekko rozgrzewające działanie alkoholu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2021-03-29 15:14:18
#Leżakowane#
Piana z początku drobna oraz średnio-pęcherzykowa. Dziurawiąca się szybko, jak i opadająca do małego kożucha. Barwa beżowa. (\"Symfonia bąbelkowa\"). Brak lacingu. Barwa piwa czarna - nieprzejrzysta. W aromacie głównie kawa oraz gorzka czekolada, lekko deserowa. Czuć też lekkie powiewy dodanych płatków dębowych. W smaku gorzko-deserowa czekolada z nutą wyczuwalnego alkoholu. Subtelne płatki krążą w tle. Słodkawe na finiszu.
Wysycenie: lekkie
Warka do: 05.03.2021
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-02-07 03:43:23
NAJLEPSZY! Porter Bałtycki ze stajni Komesa!
Piłem Risa, zwykłego Portera Bałtyckiego, Portera Malinowego, piłem Komesa potrójnego podwójnego z tą białą i złotą etykietą i jakie tam jeszcze były. Ale jeśli to czytają - to TO jest konkret! W zasadzie tych wszystkich pozostałych Komesów mogli by nie warzyć, tylko tego z płatkami dębowymi!
awatar
meshigene
starstarstarstarstar

2021-01-29 20:43:49
Kupiłem w promocyjnym zestawie konesera, wypiłem ten zestaw w całości od razu, i to właściwie piwo chyba najbardziej mi się spodobało, bo smakowało jak taki łagodniejszy porter, bez tej ostrej zalegającej paloności czy przysmaku alkoholu, ale nie rozwodniony i oczywiście wciąż dość mocno palony i gęsty. Natomiast tych płatków ja wcale nie poczułem, ale i bez nich wchodziło świetnie, no i oczekiwałem portera, a nie płatków, więc ta \"wada\" jest całkiem znikoma.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.