Kocour Saurus
Kocour Saurus
Kocour Saurus
% alk. 7.2
Blg 20.0
brak koduaddbarcode

Bestia w butelce - nie mów, że nie ostrzegaliśmy! Tyle głosi etykieta. Saurus warzony jest ze słodów wędzonych, amerykańskiego chmielu i szkockich drożdży. Niefiltrowane, niepasteryzowane. Autorem receptury jest inż. Jan Šuráň.
Dodał: prodwin - 2015-01-23 10:24:41

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2015-03-22 19:09:30
Barwa ciemno-bursztynowa, mocno zmętniona, nieprzejrzysta.Piana w kolorze brudno-białym, obfita i gęsta o strukturze różno-pęcherzykowej.Po nalaniu wysoka na ponad trzy centymetry.Opadała powoli do porwanej warstwy.Szybko spływa po szkle, ślady widoczne są przez chwilę, średnio równe i raczej cienkie.Aromat wyrzisty, słodki.Akcenty wędzone dobrze przykryte przez solidną bazę słodową w angielskim karmelowo-chlebowym stylu.Jest też nieco ciasteczkowo-piernikowej, przyprawowej słodkości.Smak to potężna baza słodowa z akcentami karmelowymi i przecierającą się wędzonką.Mocna karmelowo-budyniowa słodycz z toffee i z wyraźną, trwałą ziołową goryczką na koniec.Nasycenie niskie, piwo mocno rozgrzewa i jest bardzo treściwe.Nie pije się go łatwo.Wyśmienite piwo, można pisać i pisać, a i tak nie wymieni się wszystkiego czego można było doświadczyć w aromacie i smaku.Bardzo słodkie, wysoki ekstrakt i przy tym dość niska zawartość alkoholu.Można się nim długo delektować jak dobrym likierem.Żałuje, że nie mam dostępu do Kocourów, bo z pewnością piłbym je często i miałbym już wypity cały asortyment.Mają znakomite piwa, Saurus jest tego najlepszym przykładem.Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę miał okazję wypicia go po raz drugi.Polecam!!!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.