Kocour IPA Samurai
Kocour IPA Samurai
Kocour IPA Samurai
% alk. 5.1
Blg 14.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo w stylu AIPA warzone przez czeski browar Pivovar Kocour. Barwa ciemnozłota, podchodząca pod bursztyn, piana zbita i trwała, zapach i smak mocno chmielowy z nutami cytrusowymi.
Dodał: kamil_93 - 2014-03-14 00:11:02

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 9
Goście 7 / ilość: 3
średnia7,25 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kaente
starstarstarstarstar

2015-11-26 19:55:48
Samurai mimo iż blisko końca daty ważności pachniał intensywnie cytrusami i owocami tropikalnymi. W smaku jednak brak większej głębi, dość monotonne z nawet przyjemną niezalegającą goryczką. Oczekiwałem nieco więcej od piw z VARNSDORFU...
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2014-09-05 23:25:49
plusy to zapach z butelki, kolor, niezalegająca goryczka i wysycenie. minusy piana, słaby aromat ze szkła i niestety nuta bandaży. dlatego się rozczarowałem.
awatar
Pistolet23
starstarstarstar

2014-06-03 19:45:55
termin ważności do 13.07.2014. Piana wysoka, średniopęcherzykowa, gruba na początku jednak szybko znika, zostaje tylko kilkumilimetrowa warstwa. Barwa złota, trochę jasny bursztyn. Aromat: zgniłe owoce i mocny słód. Smak: bardzo gorzki czeski lager. Po wlaniu do szkła z butelki uwalnia się mocny aromat zgniłych owoców, zepsutego wina, wymiocin, ale nie kwaśny (bardzo nieprzyjemny...). Jestem wściekły!!! piwo kosztowało mnie 10zł, miałem wielkie nadzieje, bo czytałem o tym piwie wiele, jest cenione przez wielu degustatorów, którzy mówili o przepięknych aromatach i smakach. Wielu uważa je za wzór, po wypiciu tego piwa zmieniają świadomość picia piwa. Chyba trafiła mi się po prostu zepsuta sztuka. Kapsel był nienaruszony, nie było gushingu, piana nie była zbita jak piszecie. Z chmielu tylko pozostała goryczka ziołowo-kwiatowa. Jest trochę bardziej nasycone niż piszą inny. Bardzo jestem zawiedziony że po raz kolejny przytrafiło mi się picie zepsutego IPA (pierwsze było AIPA z Z&Z Wojkówka).Musiałem wyrazić swój żal :)
awatar
Kamil_93
starstarstarstarstar

2014-03-18 22:08:46
Piwo o którym czytałem dużo pochlebnych opinii, dużo po nim się spodziewałem i z pewnością byłoby znakomite, jednak mój egzemplarz również miał końcówkę ważności więc odczucia mam takie jak Rovaty. Miało jeszcze pozostałości ładnego aromatu cytrusów, w smaku było już słabsze, pozostała jedynie sama goryczka bez żadnych innych nut. Bardzo chciałbym dostać to piwo raz jeszcze, ale tym razem już świeże aby ocenić je bardziej miarodajnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.