Kocour Haka NZ Lager 13°
Kocour Haka NZ Lager 13°
Kocour Haka NZ Lager 13°
% alk. 5.6
Blg 13.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Pivovar Kocour, z czeskiego miasta Varnsdorf. Jest to lager uwarzony z czeskim chmielem Żateckim oraz nowozelandzkim Mouteka. Barwa ciemnozłota, solidnie opalizująca. Piana średnia, dość gęsta, drobnoziarnista. Po niedługim czasie opada do dziurawiącej się warstwy. W aromacie wyczuwalny słód i lekki chmiel z nutami owocowo-kwiatowymi. W smaku dominuje słód, po chwili pojawia się lekka, lecz bardzo długo zalegająca goryczka. Podczas picia można wyczuć nuty kwiatowe oraz owocowe. Całość podkreśla wysokie wysycenie, które ciągle "pracuje" i jest wyczuwalne podczas konsumpcji na języku oraz w przełyku.
Dodał: Stacher93 - 2014-03-08 22:49:40

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kamil_93
starstarstarstarstar

2014-03-13 23:45:32
Dobre piwo, ale niestety bez większych rewelacji. Piana chwilowa, zanika całkowicie. Czuć nietypowy choć ładny aromat, zapewne chmieli nowozelandzkich. W smaku jest to już nieco mniej wyczuwalne. Fajnie było spróbować, ale jak na Kocoura nie było jakieś wybitne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Rovaty
starstarstarstarstar

2014-03-12 21:10:37
Barwa jasna, piwo delikatnie mętne. Piana biała, średnio pęcherzykowa, bardzo szybko opada. Zapach intensywny, słodowy, całkiem przyjemny. W smaku delikatne, czuć słodowość oraz delikatną goryczkę, wysycenie na średnim poziomie. Goryczka rzeczywiście utrzymuje się dość długo. Przyjemnie piwo, bardzo pijalne. Nie jest czymś wybitnym ale warto spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-03-12 11:13:21
Przyzwoite piwo.Spodziewałem się nieco więcej po chmieli z odległej Nowej Zelandii.Patrząc przez pryzmat ostatnio wypitych piw, ten Kocour przypominał mi trochę piwo z Ursy - Blond Cascade Single Hop.Średnia, lecz bardzo dłuugo trzymająca się i trwała goryczka.Do tego lekko płaskie.Nie było źle, ale mam dość wysokie wymagania co do tego browaru.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.