Kocour Catfish Sumeček
Kocour Catfish Sumeček
Kocour Catfish Sumeček
% alk. 4.2
Blg 11.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Udane piwo warzone na bazie receptury powstałej w kooperacji z browarem Ballast Point z amerykańskiego San Diego. Lekkie, ale nie wodniste. Wyraziste, bogate w aromaty chmielowe, z konkretną goryczkową końcówką.
Dodał: thebizbizon - 2013-09-10 10:27:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,71 / ilość: 7
Goście 10 / ilość: 1
średnia8 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kaente
starstarstarstarstar

2015-11-18 20:21:58
Długo czekałem na swoje pierwsze piwo spod szyldu Kocoura, zbierające bardzo wysokie noty u naszych południowych sąsiadów. Z dużą porcją entuzjazmu przystąpiłem do otwarcia butelki, przy którym to nie potrzebny jest żaden otwieracz (kapsel wyposażony jest w innowacyjny uchwyt znany głównie z konserwy rybnych). Nie dziwi ten fakt, zwłaszcza po zapoznaniu się z wizerunkiem suma na etykiecie. Aromat niestety niezbyt intensywny, lecz przyjemny. Dominują nuty słodkich owoców takich jak winogrona czy gruszka, w tle majaczy znana mi z chmielu Amarillo nuta lisci czarnej porzeczki utożsamiana nierzadko z zapachem kociego moczu. Piwo polotmave o wyraźnym zmętnieniu i niezbyt okazałej, drobnej pianie. W smaku zdecydowanie wytrawne, nieco wodniste (jest to jednak 11) zdecydowanie sesyjne. W smaku dominująca cierpka cytrusowość podpartą przyjemną niezalegającą goryczką. Sugerując się marką chyba troszkę za dużo spodziewałem się po tym piwie, dlatego po konsumpcji odczuwam niewielkie rozczarowanie. Siódemka jednak w pełni zasłużona.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2015-03-04 00:00:31
No nie wiem, dla mnie do bólu typowe APA - ładne, aromatyczne, pijalne, ale bez jakiejś większej zajawki.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Kamil_93
starstarstarstarstar

2014-03-13 23:58:04
Wybitne piwo, porządny chmielowy zapach z lekką nutą owocową. W smaku występuje wyraźna, długo trzymająca się goryczka z akcentami ziołowymi. Piwko jak najbardziej na plus, mimo swej lekkości przypominało mi wyroby z Revelation Cat. Ogólnie spore pozytywne zaskoczenie, na razie chyba mój ulubiony Kocour.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Rovaty
starstarstarstarstar

2014-03-11 18:30:34
Barwa bursztynowa, piana z początku wysoka, szybko opada, dobrze oblepia szkło. Zapach genialny, wyczuwalne nuty charakterystyczne dla amerykańskich chmieli oraz trochę nut żywicznych. Mocna, przyjemna goryczka, wyczuwalne nuty ziołowe. Słowem bardzo dobre piwo. Polecam.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.