Kingpin Turbo Geezer
Kingpin Turbo Geezer
Kingpin Turbo Geezer
% alk. 8.3
Blg 19.1
brak koduaddbarcode
ulubione: 12

Foreign Extra Stout z espresso, wanilią i laktozą. Piwo górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane. Najlepiej smakuje w temperaturze 10-15 stopni.
Geezer z turbodoładowaniem to wyższy ekstrakt i jeszcze więcej kawy, wanilii burbońskiej i laktozy! W składzie espresso zaparzone przez mistrzowską ekipę Brisman Crew z jednorodnej kawy brazylijskiej odmiany Yellow Bourbon, aromatyczna wanilia burbońska oraz dająca łagodność i aksamitność laktoza. Do tego sprawdzona kompozycja słodów i leżakowanie z płatkami dębowymi whisky.
Składniki: woda; słody jęczmienne: pale ale, whisky light, czekoladowy, Arome, Abbey, cara Blond, barwiący; słód pszeniczny jasny; słód żytni; palony jęczmień; chmiele: Cascade, Amarillo, Simcoe; kawa; laktoza; wanilia burbońska; cukier kandyzowany ciemny; drożdże S-04. Leżakowane z płatkami dębowymi whisky.
Dodał: doktor_piwo - 2015-05-24 15:43:14

oceny Oceny

Użytkownicy 7,9 / ilość: 81
Goście 8,14 / ilość: 22
średnia 7,95/10 / ilość: 103

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-03-06 22:52:56
Wygląd: kolor brunatny, przejrzyste, wygląda na cienkusza, ładna piana i lacing.
Zapach: tak kawowy, że aż kręci w nosi, to nie zapach ziaren, tylko raczej takiej parzonej espresso, idzie ona w zgodnym krokiem z żywicami z chmieli, bardzo palony zapach, do tego jakieś masełko, spalony karmel, toffi
Smak: Bardzo szanuję, że browar uczciwie nazwał to piwo FESem, są takie które piwo o tych parametrach nazywają RISem :3 albo RISy o wyższych parametrach, ale płytsze tak ciałem, jak i smakiem, tu pewnie ten żytni oszukuje powodując delikatnie wyklejenie. Dużo kawy, o dziwo chmiele dają głównie żywicami, wyrażna goryczka, wyraźna paloność, karmel, orzechy, płatki jeżeli coś tu wniosły to taniczność, nie czuć za bardzo laktozy, bardziej ją było czuć w zapachu, ale czekolada jest tu mleczna, za to wyraźnie czuć wanilię
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-02-27 10:03:14
Opinie chyba pisali ci którym przeszkadza że Kingpin zrobił dobre konkurencyjne cenowo piwo. Bardzo dobre piwo szkoda że u mnie mało dostępne.
awatar
pwl21
starstarstarstarstar

2019-02-24 15:17:28
zapamiętałem jako piwo typowo deserowe. Przy ostatniej próbie wyczuwalna wędzonka
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
GENzo
starstarstarstarstar

2018-12-10 11:50:07
Bardzo nieudane piwo , zdecydowanie nie jest warte swojej ceny. W aromacie jak już ktoś poniżej wspomniał, czuć palony denaturat i odrobinę kawy. W smaku bardzo słaba kawa rozpuszczalna i nieprzyjemny alkohol. Jesli mam byc szczery to kormoran ciemny daje o wiele więcej doznań niz to co wypuścił kingpin. Turbo Geezer to jedno z najgorszych piw jakie wypiłem w tym roku.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010