Kingpin Space Lord
Kingpin Space Lord
Kingpin Space Lord
% alk. 8.0
Blg 20.0
5904730290586addbarcode
ulubione: 1

Tak się składa, że rozlaliśmy właśnie nowe piwo. Z przytupem wskakujemy do pociągu z napisem DDH DIPA i proponujemy Wam SPACE LORD - DDH DIPA Citra Huell Melon - 20,0 Plato / 8,0% alk.

Chmieliliśmy jak trzeba, podwójnie i nawet więcej niż w dwóch dawkach, a całość zamknęliśmy w hop rate 20 g/l. Cytrusowo-tropikalnym nutom chmielu Citra towarzyszą nuty słodkiego żółtego melona, dojrzałej truskawki i moreli, które wniósł chmiel Huell Melon. Umiarkowana goryczka i gładkie ciało wzmacniają odczucie soczystości i zdradliwą pijalność piwa.

Jeśli panowie kierowcy i panowie kurierzy się spiszą to piwo znajdziecie w dobrych pubach i sklepach jeszcze przed długim majowym weekendem - opis producenta.
Dodał: nietzsche - 2019-05-10 14:42:16

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 9
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,1 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2020-03-14 15:05:18
Wygląda cudownie, pachnie znakomicie, natomiast smak mógłby być trochę lepszy. Smakuje niczym połączenie podwójnej IPA z domowym kompotem. Myślę, że to zasługa specyficznego smaku moreli. Ciekawe, aczkolwiek do wypicia max 1. Poza tym bardzo wysoki voltage
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-03-04 19:31:48
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa idąca w stronę pomarańczowego, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty owoców, ale suszonych, faktycznie jest melon, dużo karmelowych akcentów, brak żywicy i cytrusów. W smaku bardzo karmelowo, słodkie suszone owoce i melon wyczuwalne na kubkach smakowych, gładka faktura, goryczka raczej słaba, podobnie jak kontra kwaskowa, sporo ciała, dobrze zamaskowany alkohol sprawia, że piwo pomimo słusznego woltażu wydaje się lekkie, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Kingpin, etykieta jak zawsze od nich ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 25.04.2020. Bardzo słodka DDH Double IPA o profilu suszonych owoców, karmelu i melona. Piwo jest dość lekkie w odbiorze, ale przy tym treściwe. Zabrakło mi tylko kontry tej słodyczy... ciekawy wyrób ode mnie dostaje 7 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-06-25 00:26:29
Wygląd: kolor miedziany, mętne, niewielka piana i lacing
Zapach: karmel :( owoce tropikalne, jabłko, melon i truskawka oraz inne swojskie jagody
Smak: no nie, nie tędy droga. Czy uda się odkarmelizować polski kraft czy też ten się wreszcie powiesi na sznurze z karmelu? Karmelowe w opór, w dodatku koźlakowo wręcz melanoidynowe. Ono jest tak w opór karmelowe albo to chmielenie na zimno, podwójne, nie wyszło, czuć multiwitaminę, mandarynkę, truskawkę, ale tak po prostu, jak w byle AIPA, nie DDH. Piwo dla karmelkowców, nie dla mnie, na plus jedynie, że alko ukryte. Jest tak w opór słodkie, niemal bezgoryczkowe, że najsłosze miodowe lagery się chowają. Piwo deserowe.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2019-05-27 17:15:52
Piana średniej wysokości, lekko żółtawa, drobno i średnioziarnista.
Piwo ciemno bursztynowe, wpadające w lekki brąz, mętne.
Zapach mocno owocowy, cytrusy, białe owoce, melon, chmiele.
Smak: dość słodkie, goryczka początkowo niska, rośnie z czasem do średniej, wysycenie średnie-, przyjemnie wyczuwalne chmiele, owocowe aromaty, melon, piwo dość gładkie, jakieś minimalne aromaty na końcu
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.