Kingpin Kahuna
Kingpin Kahuna
Kingpin Kahuna
% alk. 5.0
Blg 14.0
5904730290579addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Kingpin.
Kahuna to mocno chmielone sesyjne IPA z wyraźną kwaśnością, która wzmacnia rześki charakter piwa. Aromat cytrusów i owoców tropikalnych, gładkie ciało i przyjemnie kontrująca goryczka sprawiają, że całość składa się na orzeźwiające wiosenno-letnie piwo.
Piwo jasne górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiel, drożdże.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-04-11 09:23:07

oceny Oceny

Użytkownicy 7,6 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,6/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Grzegorz_J
starstarstarstarstar

2019-10-16 23:26:14
Warka do 10.04.20
Są cytrusy, jest delikatna kwaśność i uczucie musowania, mimo że piwo jest nisko nasycone. Pije się je bardzo przyjemnie. Jestem na tak.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-07-14 20:04:48
Kolor cytryny. Mętne. Piana mizerna, biała.
W aromacie cytrus i jakby nuty lakto/jogurt.
Łagodne. Nisko wysycone. Musujące. Jednocześnie kwaśne. Ciekawe jak powstał kwas ? bo z etykiety nic nie da się wyczytać. A właśnie że się da, trza być uważnym ? użyto słodu zakwaszającego.
W każdym razie jest jest balans na linii kwas ? owoc ? słód ? chmiel. Wszystko gra i współgra umilając życie pochłaniającemu trunek. Wybitnie na lato się nadające piwo. A może i przekornie na ostrą zimę?
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-19 16:35:20
Piana biała, drobno i gruboziarnista, marnej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty owocowe, egzotyczne klimaty, trochę zboża, czuć lekki kwasek, minimalna żywica i doza soczkowości, podbudowa słodowa. W smaku kwasek odgrywa już większą rolę, jest obecny w konkretnej postaci na kubkach smakowych, ciekawa lekko zalegająca goryczka o profilu egzotycznym, gładka faktura, cytrusy oraz żywica, zachowany sesyjny charakter, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Kingpin, etykieta w różowej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 10.04.2020. Interesujące połączenie soura z sesyjną IPĄ. Egzotyczne i cytrusowe klimaty łączą się z żywicą i kwaskowym finiszem. Pomimo swojej sesyjności piwo jest pełne i treściwe. Kingpin po raz kolejny nie zawodzi, mocne 7 z dużym plusem ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010