Kingpin Harder
Kingpin Harder
Kingpin Harder
% alk. 6.1
Blg 14.0
5904730290494addbarcode

Uwarzone przez Browar Kingpin.
Harder to Simcoe Single Hop IPA z marakują.
Połączenie konkretnej odmiany chmielu z wybranym owocem zdobyło nasze serca. Simcoe i jego sosnowo-cytrusowy świeży aromat, przywodzący często na myśl marakuję, grejpfruta i sosnę, połączyliśmy z marakują właśnie, która podkreśla naturalnie cytrusowe cechy chmielu i wprowadza jeszcze więcej orzeźwiającego odczucia w ustach.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-09-13 13:29:24

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 4
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia8,17 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2018-09-26 19:55:16
Piękny, intensywny, owocowy aromat. Co istotne - ładnie zbalansowany między soczystością i lekką kwaśnością marakui, a owocowymi nutami pochodzącymi od chmielu - czuć słodkie cytrusy, grejpfrut.

Bardzo jasne, o słomkowej, jasnożółtej, mocno opalizującej barwie i średnioobfitej, śnieżno białej pianie zbudowanej z drobnych bąbelków. Opada powoli, zdobi szkło.

Lekkie, wytrawne, troszkę wodniste. Podstawa słodowa niewyczuwalna. W smaku - marakuja, kwaśność, niedojrzały melon, żółty grejpfrut. Wytrawny i kwaskowy finish. Goryczka - grejpfrutowa, wysoka, w punkt jak na IPA. Bardzo krótka co ważne. Nasycenie CO2 - średnie.

Wspaniałe piwo o świetnym balansie goryczkowo kwaskowo owocowym. Połączenie pulpy marakui, z chmielem Simcoe oraz znikomą słodowość dało bardzo pijalne, soczkowe kwaskowate piwo o przyjemnej i uzupełniającej całość goryczce. Świetna, jedna z lepszych Fruit IPA i jedno z najlepszych piw z marakują.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.